Ten przesłodki pies jest mieszanką golden retrivera i jamnika, nie można od niego oderwać oczu. Jednak jego cena jest zaporowa

Pies wygląda jak przesłodka maskotka
instagram.com/the.golden.lexie/
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Pies wygląda jak przesłodka maskotka

Pies bezsprzecznie przyciąga uwagę przechodniów. Jest przesłodki, daje się głaskać, uwielbia zabawy - czego chcieć więcej? To mieszanka dwóch popularnych ras.

Pies, którego pyszczek widać na zdjęciu, to mieszanka golden retrivera i jamnika. Aby zobaczyć, jak prezentuje się w całej okazałości, należy zajrzeć do galerii. Zdjęcia są nieziemskie i oddają całą naturę psa: piękno, wdzięczność i niesforność.

Lexi urodziła się w 2018 roku jako jeden z piesków rasy golden dox w zaufanej hodowli. Od razu skradła serca wszystkich, którzy przychodzili oglądać szczeniaki. W końcu została adoptowana. Z powodu swojego specyficznego wyglądu stała się również gwiazdą Instagrama.

Rasa, która coraz bardziej zyskuje na popularności, jest mieszanką cech charakteru zarówno goldenów jak i jamników. Należy pamiętać, że takie mieszanki dwóch ras są również narażone na pewne choroby - więcej o tym w kolejnych slajdach.

Kliknij "Następna strona", aby nie tylko zobaczyć przesłodkie zdjęcia Lexi, ale również aby dowiedzieć się więcej o tej osobliwej rasie.

Zobacz także:

  1. Delikatne ciasto ma tylko 2 składniki, a smakuje obłędnie. Bajecznie prosty przepis zawsze się udaje
  2. Rodzice tylko na chwilę zostawili dziecko samo z psami. Po powrocie czekał ich niewiarygodny widok, 10 powalających zdjęć
  3. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik
  4. Porażające fakty wyszły na jaw. Anna Jantar nie musiała zginąć?

Źródło: Wprost

Następna strona