Wyrzuciła wycieńczonego psa do śmieci, zdjęcia zwierzaka są druzgocące. Czip doprowadził do niej służby i dostała za swoje

Pies znaleziony w śmieciach
youtube.com/Funky Smile/
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Pies znaleziony w śmieciach

Pies trafił na osobę, która kompletnie nie zasługiwała na to, aby opiekować się żywym zwierzęciem. Całe szczęście, że dzięki zawziętości osób, które uratowały czworonoga, odnaleziono bezduszną kobietę. Otrzymała to, na co zasłużyła.

Pies został znaleziony w śmietniku. Bali się, że nie przeżyje, jego wygląd był opłakany

Czworonóg nie miał tyle szczęścia, co inne psy. Porzucony bez żadnego zastanowienia, patrzył z zazdrością na inne zwierzaki. Z każdym dniem jego pewność siebie i chęć do życia zbliżała się do granicy minimum. Do tej pory otoczony był ciepłem, a teraz musiał radzić sobie z chłodnym odbiorem społeczeństwa.

Pewnego dnia pracownik odbierający śmieci z pobliskich klubów i sklepów, Nathan Binnie, zauważył coś poruszającego się w jednym z kubłów na śmieci. Ogromnie się zdziwił, kiedy zobaczył kupkę nieszczęścia - 9-miesięcznego psa, którego ogromne smutne oczy doprowadzały do płaczu. Pies nie miał siły nawet skomleć. Cały czas się trząsł, a do tego każdą jego kość można było z łatwością policzyć.

Na miejsce natychmiast przyjechała organizacja Humane Society. Podczas oczekiwania na pomoc, Nathan nakarmił psa czym tylko mógł - głównie kanapkami, które miał przy sobie. Osoby z  Humane Society of Westmoreland County złapały się za głowy, nigdy nie widziały psa w gorszym stanie.

Kiedy - jak się okazało - suczka została zawieziona do weterynarza w celu wykonania niezbędnych badań i podania kroplówki, pod jej skórą odkryto chip. To był szczegół, który pomógł namierzyć wyrodnego właściciela. Była nim kobieta, która porzuciła ukochanego psa z  powodu wyjazdu do innego stanu. Poznała chłopaka i nie chciała zabierać zwierzaka ze sobą. Suczka została nazwana Fawna. W momencie znalezienia ważyła zaledwie 7 kg, a po tygodniowej czułej opiece przybrała ponad połowę swojej masy: w 7 dni przytyła 4 kg!

Była właścicielka psa została surowo ukarana. Policjanci mocno uszczuplili jej portfel

Policjanci prowadzący dochodzenie ustalili, że pies musiał być głodzony już 6 tygodni przed porzuceniem. Dodatkowo na udzie suczki znajdował się ropień spowodowany przez nieustalone przecięcie mięśni.

Historia skończyła się tak, że była właścicielka psa musiała zapłacić aż 600 dolarów grzywny za "nieobyczajne zachowanie". Dodatkowo została zobowiązana do udziału w programie resocjalizacyjnym dla osób znęcających się nad zwierzętami. Z kolei Fawna została adoptowana przez Megan Fritz, która opiekowała się nią cały czas pomagając powrócić do lepszej formy.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć druzgocące zdjęcia odnalezionego w śmieciach, wycieńczonego psa. Widok stanu, do jakiego doprowadziła go właścicielka, rozdziera serce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  2. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  3. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło: Facebook

Następna strona