Rodzice tylko na moment zostawili dziecko samo z psami. Gdy wrócili czekał ich zaskakujący widok, 17 powalających zdjęć

Pies
.
Wstecz

1 z 18

Dalej

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, to wiadomo nie od dziś. Czy zostawienie małego dziecka pod opieką psa, to na pewno dobry pomysł? Na dłuższy czas, jest to raczej ryzykowne, ale kilka minut pod czujną opieką wiernego czworonoga wydaje się całkiem bezpieczne. Niektórzy rodzice na moment zostawili swojego swoje pociechy z pupilami, a to, co zobaczyli po powrocie, skradło zarówno ich, jak i nasze serce. Przedstawiamy 17 najlepszych fotografii, które mogą Was zaskoczyć.

Pies jest najwierniejszym kompanem ludzi. Te wesołe zwierzęta potrafią merdaniem swojego ogona niemalże zawsze poprawić nam humor. Psy obdarzają nas wielką miłością, zaufaniem i z chęcią towarzyszą nam w każdym momencie życia. Niektóre z nich słyną z niezwykłej miłości do dzieci i wykazują się opiekuńczością, która zaskakuje właścicieli.

Czasem wydaje nam się jednak, że samolubność naszego pupila sprawi, że nie będzie on w stanie zaakceptować nowego członka rodziny. Dlatego też w tej obawie wielu ludzi zdecydowało się na oddanie swojego psa, a chyba nie ma nic gorszego niż pozbyć się czworonoga, który oddał nam swoje serce. U niektórych piesków wraz z nowym członkiem rodziny pojawia się instynkt i chcą opiekować się dzidzią jak własną pociechą. Jako potwierdzenie zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie niezbite dowody na to, że rzeczywiście tak jest!

Często boimy się zostawiać sam na sam pupila z dzieckiem, okazuje się jednak, że w większości przypadków nie ma najmniejszych powodów do obaw. Niektórzy rodzice zaryzykowali, a to, co zobaczyli po powrocie, sprawia, że łza wzruszenia kręci nam się w oku.

Przedstawiamy najbardziej urocze zdjęcia, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć rozbrajające zdjęcia dzieci z psami

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Marta Kaczyńska lubi luksus i jeździć na koniu. Od tych zdjęć oczy wyjdą wam z orbit!
2. Mama z malutkim dzieckiem na rękach została zamordowana. Wszystko na oczach gości weselnych
3. Tata błagał o pomoc, gdy "porwali" mu dzieci. Okazało się, że prawda jest zupełnie inna, ten mord budzi grozę

Następna strona