Życie z tym psem to nie przelewki. Bailey waży ponad 70 kilogramów

Pies
.
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a ten, którego dziś przedstawimy, jest tego doskonałym przykładem. Swoim rozmiarem potrafi zająć pół naszego mieszkania, przez co nigdy nie będziemy czuć się samotnie. Bailey waży ponad 70 kilogramów i jest przedstawicielką rasy mastifów tybetańskich. Jej zdjęcia podbiły serca internautów, koniecznie musicie je zobaczyć.

Pies rasy mastif tybetański jest jednym z największych psów, zatem nic dziwnego, że budzi tak ogromne zainteresowanie wśród fanów czworonogów. Właścicielka tej pięknej suczki postanowiła założyć konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje jej fotografie. Internauci pokochali tego psiaka.

Mastif tybetański osiąga wagę około 70 kilogramów i mierzy nawet 65 centymetrów wysokości. Obecnie traktowany jest jako pies stróżujący i wystawowy. Jego przodkowie zajmowali się głównie zaganianiem zwierząt na terenie Tybetu. Charakteryzuje je masywny tułów, długi ogon oraz opadające uszy w kształcie serca. Mastify tybetańskie są z natury bardzo żywiołowymi zwierzętami, a ich właściciele od samego początku powinni być konsekwentni w ich wychowywaniu i tresurze.

O tym, jak wygląda życie z mastifem, można dowiedzieć się z Instagrama tego zwierzaka. Profil jest obserwowany przez ponad 50 tysięcy użytkowników, którzy chętnie śledzą codzienne poczynania czworonoga. Z uwagi na swoje ogromne rozmiary, pies ten nie nada się dla każdego, ponieważ z jego posiadaniem wiążę się ogrom obowiązków i poświęcanego mu czasu. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy niesamowite zdjęcia Bailey oraz kilka ciekawostek o tej rasie.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij "Następna Strona".

 

Zobacz także:

  1. Wyłowił rybę z obrączką na ogonie. Kiedy poznał prawdę na jej temat, był przerażony
  2. Przyjaciel psa odchodził, musieli się pożegnać. Reakcja psa złamie każde serce
  3. Precyzyjne wskazówki dla każdego znaku zodiaku na 2020 rok. Dzięki nim unikniesz ogromnych problemów
  4. Najlepsze fryzury 2020, każda kobieta będzie je nosić. Faceci nie oderwą wzroku

Następna strona