Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające

Pies ma ogon na czole
facebook.com/macthepitbull/
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pies ma ogon na czole

Pies został znaleziony na ulicy i przekazano go osobom z organizacji pomagającej czworonogom. Wyjątkowy szczeniak szybko trafił do weterynarza - ten najpierw złapał się za głowę, a potem głośno roześmiał.

Czworonóg, który pewnego dnia trafił pod opiekę weterynarza, zadziwił go tak bardzo, że ten postanowił dokładnie go sfotografować. Zdjęcia szybko udostępnił w sieci, a pies stał się gwiazdą internetu. Wszystko przez jego niecodzienną narośl. Futrzak ma na czole jeden, nadprogramowy ogon.

Pies zszokował weterynarza. Nikt nigdy nie widział czegoś takiego

Pod zdjęciami psa szybko pojawiło się ponad 800 komentarzy i prawie 6 tysięcy różnych reakcji internautów. Niecodzienny wygląd spowodował, że ludzie wyrażali swoje zdziwienie, ale i zachwyt nad słodkim pyszczkiem. Inni poważnie się martwili, czy narośl nie przeszkadza psu w codziennym funkcjonowaniu. Nie brakowało też pytań, czy szczeniak ma zdolności machania tym ogonem.

- Wygląda na to, że źle zmontowali szczeniaka. Zawsze należy postępować zgodnie z instrukcją - śmiał się jeden z fanów psiaka.

Weterynarz, pod którego opieką przebywa pies, uspokoił wszystkich, że nie ma potrzeby pozbywać się ogona z czoła czworonoga. W niczym mu nie przeszkadza ani nie stwarza zagrożenia zdrowia. Na tę chwilę pies został jedynie odrobaczony i będzie jeszcze przez pewien czas pod obserwacją. Jeśli rzeczywiście okaże się, że usuwanie drugiego ogona nie jest konieczne, zacznie się poszukiwanie dla niego nowego, kochającego domu.

Szczeniak przez swoją narośl otrzymał imię Narwhal. Nowa "ksywka" szybko się przyjęła i okazała się idealna. Pies, podobnie jak narwale, ma na czole róg, który w jego przypadku wygląda jak ogon.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć słodkie zdjęcia Narwhala.

Zobacz także:

  1. Przez przypadek zaraziła się groźnym wirusem. Jej palec zaczął się zmieniać, uwieczniła to na zdjęciach tylko dla osób o mocnych nerwach
  2. Ciągle odkładasz wszystko na później, a potem masz kłopoty? 10 sposobów sprawi, że staniesz się mistrzem obowiązkowości
  3. Pies cierpiał z powodu nowotworu, właściciel zrobił dla niego specjalny wózek. Pewnego dnia wydarzyła się nieprawdopodobna rzecz, która zmieniła wszystko
  4. Najpiękniejsza 28-latka świata poślubiła 65-letniego miliardera. Mają niezwykłe dziecko

Źródło: Facebook

Następna strona