Pies cierpiał z powodu nowotworu, właściciel zrobił dla niego specjalny wózek. Pewnego dnia wydarzyła się nieprawdopodobna rzecz, która zmieniła wszystko

Pies
.
Wstecz

1 z 7

Dalej

Pies zachorował na nowotwór i okropnie się męczył. Jego właściciel nie mógł na to patrzeć, chciał zrobić coś, co ulży w cierpieniu jego pupilowi. Zrobił dla niego specjalny wózek, by móc wyprowadzać go na spacery, ponieważ Maverick uwielbiał aktywnie spędzać czas, a obecny stan zdrowia uniemożliwiał mu jakikolwiek ruch. Pewnego dnia wydarzyło się jednak coś, co zszokowało wszystkich. Nikt nie spodziewał się takiego zwrotu akcji. Ta historia chwyta za serce.

Pies został znaleziony w lokalnym lesie, a następnie przekazany do schroniska. Był wychudzony i zaniedbany. Stamtąd 8 lat temu postanowiła go przygarnąć para z Florydy. Od tamtej pory byli szczęśliwą rodziną, Joey Maxwell, jego żona i golden retriever, który stał się ich najlepszym przyjacielem.

- Kiedy go dostaliśmy, była na nim tylko skóra i kości, ale dla nas był idealny. Od razu go pokochaliśmy i wiedzieliśmy, że będzie z nami na zawsze. Od tego czasu jest członkiem naszej rodziny - wspomina para.

Maverick mógł cieszyć się godnym życiem u boku ludzi, którzy go kochają. Niestety, gdy miał sześć lat zdiagnozowano u niego nowotwór. Joey był załamany i myślał, że cały świat się zawalił. Nie uśpił psa, wręcz przeciwnie, walczył o każdą minutę jego życia. Podczas wizyty u weterynarza nie usłyszeli dobrych wieści. Choroba ich pupila była tak zaawansowana, że ​​lekarze nie mogli zrobić nic więcej. Odesłali go domu, aby mógł odejść w gronie najbliższych. Mężczyzna jednak nie poddał się, walczył o swojego przyjaciela, a to, co stało się później, odbiera mowę. Ta historia wyciska łzy z oczu.

Aby poznać szczegóły, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ma buzię słodkiego aniołka i nikt nie domyśla się, jak wygląda jej ciało. Widok jest porażający, nie da się go zapomnieć
  2. 13 najmniejszych psów świata. Zwierzaki na zdjęciach są wręcz mikroskopijne
  3. 4 wielkie gwiazdy PRL, które kochała cała Polska. Zmarły w absolutnym zapomnieniu


 

Następna strona