Pod śmietnikiem stała miska przykryta drewnianą płytą. Kiedy ją odsłonili, ich oczom ukazał się przerażający widok

pies
Facebook / Przytulisko dla psów w Wielichowie
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pies  jest najczęściej zwierzęciem, które może liczyć tylko na człowieka. Niestety niektórzy ludzie nie są odpowiednimi osobami do opieki nad zwierzęciem. Pracownicy Przytuliska dla psów znaleźli pod śmietniskiem miskę, która była przykryta dziwną, drewnianą płytą. Postanowili podnieść zastanawiającą płytę, a to, co ukazało się im oczom, przyprawia o zawrót głowy. Ten widok był naprawdę przerażający.

Nie jeden pies, a cała gromadka spędziła noc zamknięta w misce, którą podrzucono pod bramę wysypiska śmieci. Aż trudno wyobrazić sobie, jak okrutnym trzeba być człowiekiem, żeby bezbronne szczeniaki potraktować w taki sposób. Całe szczęście zostały znalezione przez odpowiednie osoby, które wiedziały, jak im pomóc.

Wolontariusze ze schroniska nie mogli uwierzyć w to, co ukazało się ich oczom. Nic dziwnego, chyba nikt o zdrowych zmysłach nie byłby w stanie w to uwierzyć. Jest tyle opcji na znalezienie domu dla niechcianego zwierzęcia, że naprawdę wyrzucenie go na wysypisko nie powinno nikomu nigdy wpaść do głowy. Można napisać ogłoszenie, czy to na portalu społecznościowym, czy na różnych stronach Internetowych.

Przede wszystkim każdy, kto decyduje się na psa, powinien brać pod uwagę konsekwencje wynikające z jego posiadania. Jeśli nie chcemy mieć małych szczeniąt, konieczne jest wysterylizowanie i wykastrowanie psiaków. Taki zabieg zapewni nam spokojną głowę i oszczędzi dramatu małym, niechcianym szczeniakom.

Niestety nie jest to pierwsza ani jedyna sytuacja, kiedy znajduje się psy porzucone na pastwę losu. Takie incydenty mają miejsce niestety niepokojąco często. Osoby, które są za to odpowiedzialne, powinny ponieść konsekwencję związaną ze swoimi bestialskimi czynami. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy przerażającą historię dwóch szczeniaków, których właściciel chciał się pozbyć w okrutny sposób.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły i dowiedzieć się, jak potoczyły się losy piesków.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wychowała 12 dzieci, nigdy nie miała czasu dla siebie. Dopiero po latach przeszła metamorfozę, której efekty są powalające
2. 28 kapitalnych zdjęć szczeniaków, każdy mieszaniec. Zwierzak z dalmatyńczyka i jamnika to nie fotomontaż, niesamowite
3. Mężczyzna miał dość swojego brzydkiego ogródka. Własnymi rękami za grosze zmienił go tak, że wszyscy aż oniemieli
 

Następna strona