W głowie się nie mieści, kobieta wzięła ślub z psem. Zdjęcia z ceremonii wprawiają w osłupienie

Pies ślub
YouTube / This Morning
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Pies miłością życia Elizabeth

Pies nazywany jest często najlepszym przyjacielem człowieka, ale czy może stać się jego największą miłością? Twierdząco na to pytanie odpowiedziała Elizabeth, która po 13 latach samotności zdecydowała się poślubić swego golden retrievera. Zdjęcia z uroczystości naprawdę zadziwiają.

Elizabeth Hoad ma 49 lat, jednak od ponad dekady pozostaje singielką. Nie ukrywa, że jest to dla niej niezwykle bolesna kwestia. W jednym z wywiadów kobieta opowiedziała o ponad 200 nieudanych randkach, które ma za sobą. Jak ujawniła, nie chciała umawiać się z podrywającymi ją mężczyznami w wieku jej syna, a gdy spotkała kogoś starszego, okazało się, że jest żonaty. Elizabeth poddała się.

Przed rokiem kobieta adoptowała golden retrievera, któremu nadała imię Logan. Pies ma za sobą bardzo trudną przeszłość, dlatego Elizabeth podjęła decyzję o przygarnięciu go pod swój dach. Z czasem zrozumiała, że nikt nie będzie wobec niej tak wierny i lojalny jak ukochany czworonóg. Ostatecznie zorganizowała więc ślub, który miał symbolicznie połączyć ją z Loganem węzłem małżeńskim.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, jak wyglądał ślub Elizabeth i jej psa.

Zobacz także:

  1. We wraku samolotu znaleziono list Anny Jantar. Dopiero po latach ujawniono jego tragiczną treść
  2. Na cmentarzu podczas pogrzebu Lipki nie dało się powstrzymać łez. Rozdzierające sceny
  3. Porażające sceny na pogrzebie Romualda Lipki. Nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiły

Źródło: YouTube / This Morning

Następna strona