Psy nie mają szans z kotami w niszczeniu domu. 22 piorunujące zdjęcia

Pies
.
Reklama
Wstecz

1 z 24

Dalej

Pies zdecydowanie nie da rady pobić kota, jeśli chodzi o niszczenie domu właścicieli. Te małe futrzaki potrafią zdemolować niemal każdy kąt. Ich właściciele po tym, jak zostawili ich samych w domu, po powrocie łapali się za głowę. Nie da się ukryć, że oba zwierzaki lubią nieźle napsocić, w tej galerii przedstawiamy 22 zdjęcia pokazujące, do czego zdolne są te słodkie pupile.

Pies potrafi zaskoczyć swojego opiekuna nietuzinkowymi pomysłami, które przychodzą do jego głowy. Jednak w konkurencji na zaskakiwanie ludzi nie mają sobie równych koty, które znacznie wyprzedzają psiaki. Potrafią zdziałać niebywałe rzeczy. Nie raz wydawać by się mogło, że to wręcz niemożliwe do dokonania dla tak małego zwierzaka, a jednak to nikt inny, tylko sam futrzak jest sprawcą największych ambarasów.

Zwierzęta robią tak głównie dlatego, że się nudzą. Nie lubią zostawać same w domu i trudno im pogodzić się z tym, że ich właściciele zostawiają ich samych. Głównie jest to też chęć zwrócenia uwagi na siebie.

Kiedy pod jednym dachem znajdzie się pies i kot może to być prawdziwa katastrofa dla domu. Zwierzęta te lubią ze sobą konkurować i każde z nich chciałoby udowodnić drugiemu, że jest lepsze i jemu na pewno ujdzie na sucho to, co drugiemu by nie uszło.

Te 22 zdjęcia to prawdziwa katastrofa. Właściciele tych domów dosłownie płakali, jak to widzieli.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć fotografie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Gdy zobaczył co żona podała mu na obiad, natychmiast zażądał rozwodu. Jest więcej takich pechowców, zdjęcia przerażają
2. Każdy myślał, że suczka odwiedza grób właściciela. Prawda ścina z nóg
3. Zdjęcia ich szczeniaków powalają. 12 najdziwniejszych mieszańców świata
4. Trudno uwierzyć, że ci ludzie naprawdę istnieli. Przez choroby, na które cierpieli, wyglądali jak postacie z horrorów
 

Następna strona