Pies, który wygląda jak człowiek, podbija sieć. Te zdjęcia to nie fotomontaż, niebywały zwierzak

Pies
.
Reklama
Wstecz

1 z 24

Dalej

Pies, który wygląda jak człowiek, skradł serca milionom internautów. Ten uroczy pyszczek potrafi poprawić humor nawet w najgorsze dni. Jego rysy twarzy są identyczne jak ludzkie. Aż trudno uwierzyć w to, że te zdjęcia to nie fotomontaż. Będziecie zaskoczeni.

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a ten, którego Wam dziś przedstawimy, nawet z wyglądu zaczął przypominać prawdziwego ludzkiego przyjaciela. Zdarza się, że niektóre zwierzęta w pewien sposób przypominają ludzi, głównie przez charakterystyczne cechy wyglądu, które posiadają. Trudno jednak wyobrazić sobie zwierzę bardziej podobne do człowieka niż ten pies.

Wąsy, brwi, sposób strzyżenia oraz inne cechy sprawiają, że głowa tego psa przypomina twarz człowieka. Niektórzy użytkownicy Internetu podejrzewali, że zdjęcie tego zwierzaka zostało zrobione przy użyciu specjalnej aplikacji, która zmieniła jego wygląd. Nic z tych rzeczy: te fotografie są prawdziwe, a ten zwierzak rzeczywiście ma w sobie mnóstwo ludzkich cech.

Patrząc na jego piękny uśmiech nie dowierzamy, że aż tak uderzające podobieństwo między psem a człowiekiem jest możliwe. Rysy jego pyska idealnie pasują do ludzkich twarzy, podobnie zresztą ze spojrzeniem, które również łudząco przypomina ludzkie. Ten czworonóg to rasa Shih-poo. Jest krzyżówką pudla i Shin-Tzu. Chociaż można pomylić go z człowiekiem, to ma typową psią naturę. Przedstawiamy 22 zdjęcia tego niesamowitego zwierzaka, można popłakać się ze śmiechu.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwszą fotografię.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wychowała 12 dzieci, nigdy nie miała czasu dla siebie. Dopiero po latach przeszła metamorfozę, której efekty są powalające
2. 28 kapitalnych zdjęć szczeniaków, każdy mieszaniec. Zwierzak z dalmatyńczyka i jamnika to nie fotomontaż, niesamowite
3. Mężczyzna miał dość swojego brzydkiego ogródka. Własnymi rękami za grosze zmienił go tak, że wszyscy aż oniemieli
 

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu