Pozycja w jakiej najczęściej śpi Twój pies, zdradza, co myśli i czuje zwierzak. Będziecie zdumieni

1. Łapy do góry
Flickr/Zach
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

1. Łapy do góry

Pies jest uważany za najlepszego przyjaciela człowieka i bardzo ciężko nie zgodzić się z tą tezą. Oprócz lojalności mają szereg innych zalet, które sprawiają, że ludzie tak chętnie trzymają je w mieszkaniu czy domu. Codziennie bawimy się z nimi, karmimy je i troszczymy się o nie, lecz mało kto zwraca uwagę na pozycje, w których sypiają nasi czworonodzy ulubieńcy. 

Po wieloletnich badaniach i eksperymentach behawiorystów, w końcu pojawiły się rzetelne informacje na temat snu psów, a dokładniej pozycji, w jakiej zasypiają nasi pupile. Dzięki badaniom możemy dowiedzieć się jak w naszym towarzystwie czuje się ukochany psiak. Kolejną zaletą płynącą z poznania znaczenia ułożenia psa podczas snu jest to, że można dowiedzieć się czy pies czuje się dobrze pod opieką swojego właściciela, czy może się czegoś boi. To jednak nie jedyne informacje, które możemy otrzymać z tej analizy. 

Galeria przedstawia sześć najczęściej pojawiających się pozycji śpiących psów. W ciągu dnia pies może ją wielokrotnie zmieniać w zależności od jego odczuć i potrzeb.

Psiak na zdjęciu prezentuje pozycję "łapki do góry". Nie trzeba się obawiać, nie próbuje napaść właściciela. Spanie w takie pozycji oznacza, że pies niczego się nie obawia. Odsłania przed wszystkim wszystkie części ciała bo wie, że nic mu nie grozi i może w pełni się rozluźnić. Jeżeli Twój psiak śpi w takiej pozycji możesz być pewny, że nigdzie nie ucieknie. Bo nigdzie nie będzie mu lepiej.

Kliknij "Następna strona", żeby poznać następną pozycję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tomek poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Okazało się, że natrafił na "palce diabła", a o jego znalezisku zrobiło się głośno w całym kraju
  2. Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie swojej córki. Jej uroda powala
  3. Gwiazda hitowego show TVN błaga o pilną pomoc. Rodzinny koszmar, potrzebna jest pomoc i modlitwa

źródło: kochamy zwierzaki

Następna strona