Trudno uwierzyć, że jest prawdziwy. Pies z ludzką twarzą poraża wzrokiem i uśmiechem

pies
instagram.com/norichiban
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Internauci nie mogli uwierzyć, że ten pies jest prawdziwy. Wszystko przez mimikę, która przypomina ludzką.

Nori to pies, który ostatnio podbił media społecznościowe. Wszystko za sprawą jego mimiki, która bardzo przypomina ludzką. Internauci byli przekonani, że to zasługa jednego z instagramowych filtrów.

Pies Nori robi miny jak człowiek, przez co można odnieść wrażenie, że doskonale rozumie, o czym rozmawiają jego właściciele. Ci natomiast stwierdzili, że zdążyli się już przyzwyczaić do min swojego pupila. Podkreślają, że kiedy był szczeniakiem, wyglądały jeszcze zabawniej. Nie dziwią się też niedowierzającym internautom, ponieważ gdy widzimy go po raz pierwszy, mimika psa rzeczywiście wydaje się bardzo oryginalna.

- Kiedy był szczeniakiem ludzie wciąż do nas ktoś podchodzili i zadawali pytania. Stało się to rzadsze, gdy się zestarzał, ale często słyszymy, że ma „ludzką twarz i oczy” – powiedział w jednym z wywiadów właściciel psa, Kevin.

Jego opiekunowie stwierdzili, że tak wyjątkowy pies powinien mieć swoje konto na Instagramie. Dzięki temu, internauci będą mogli sprawdzać, co słychać u tego "ludzkiego" psa. W mediach społecznościowych zaczęło pojawiać się wiele komentarzy na temat wyglądu Nori. Wszyscy zgodnie potwierdzali, że robi miny jak człowiek. W zdziwieniu potrafi unieść brwi, a kiedy wszystko jest w porządku, po prostu poczciwie się uśmiecha. Za to siedząc przy stole, wygląda, jakby brał udział w dyskusji.

Niedawno do Nori dołączył kolejny pies. Właściciele uwielbiają czworonogi, dlatego chętnie adoptują kolejne. Dzięki temu Nori ma towarzysza, z którym może dyskutować na bardzo poważne tematy.

 

By zobaczyć, kolejne zdjęcia psa o ludzkiej twarzy, kliknij "Następna Strona"

 

Zobacz także:

  1. Wielki smutek na weselu. Noworodek zmarł po kilkunastu godzinach walki przez zachowanie jednego z gości
  2. Grażyna Torbicka nigdy nie doczekała się dzieci. Wiadomo dlaczego, bardzo dobitne
  3. Można tylko współczuć. Halinka ze "Świata według Kiepskich" przeżyła wielkie tragedie, mało kto o nich wiedział
  4. Mężczyzna żyje z matką pod jednym dachem i we wszystkim jej pomaga. Kobieta nie żyje od wielu lat, zdjęcia wywołują ciarki

Następna strona