Weterynarz ocalił ekstremalnie poparzonego psa. Spotkali się po czasie, niebywała reakcja zwierzaka, zdjęcia rozdzierają serce

Pies
.
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pies wiele przeszedł. Był ekstremalnie poparzony, a strażacy, którzy uratowali go z pożaru, obawiali się, że nie będzie już dla niego ratunku. Nic bardziej mylnego, weterynarz podjął się uratowania mu życia i wyleczenia go. Czworonóg nigdy nie zapomniał, kto go uratował. Kiedy spotkał mężczyznę po jakimś czasie zareagował w nieprawdopodobny sposób. Te zdjęcia wyciskają łzy z oczu.

Pies był przywiązany do drzewa w miejscu, w którym wybuchł pożar, dlatego nie mógł z niego samodzielnie uciec. Wszystko działo się w pobliżu obozu dla bezdomnych w West Palm Beach na Florydzie. Kapitan Gregg Gordon i jego zespół ruszyli na wezwanie, kiedy tylko otrzymali telefoniczne zgłoszenie o tym tragicznym wydarzeniu. Na miejscu znaleźli biednego zwierzaka, który wył z bólu. Strażak postanowił od razu zabrać pupila do weterynarza.

- Podczas kilku tygodni, Smokey otrzymał wiele transfuzji krwi. Wymagał codziennych kąpieli i zmiany opatrunków. Ponadto otrzymał zabiegi w komorze hiperbarycznej, w celu zmniejszenia obrzęku, a także bólu spowodowanego wieloma oparzeniami - napisał weterynarz na Facebooku.

Pies otrzymał nieprawdopodobną opiekę. Osoby z ośrodka weterynaryjnego dołożyły wszelkich starań, by ulżyć mu w cierpieniu i otoczyć potrzebną miłością. Czworonóg dostał nawet wyjątkowe imię.

- Jest tak wdzięczny za całą opiekę, miłość i zabiegi, które otrzymał w czasie spędzonym z nami - relacjonowali opiekunowie.

Przedstawiamy, jak potoczyły się losy tego uroczego psiaka. Kiedy zobaczycie te zdjęcia, oniemiejecie. Jego reakcja na widok weterynarza rozdziera serce.

Aby zobaczyć te zdjęcia, kliknij "Następna Strona".

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Opracowano przełomowy przepis na ciasto na pierogi. Padniesz, gdy poznasz prawdę o sekretnym składniku
2. Kora, księżna Diana, Jan Paweł II i 17 innych sław. Oto ich ostatnie słowa przed śmiercią
3. Kot nie odstępował partnerki podczas porodu. Jego reakcji na przyjście na świat kociaków, nie przewidzieli nawet właściciele
4. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg
 

Następna strona