Zostawili psa na pewną śmierć, ratunek przyszedł w ostatniej chwili. Dziś jest gwiazdą internetu

pies gwiazda instagrama
Instagram morkskywalker
Wstecz

1 z 7

Dalej

Pies, którego uratowano w ostatniej chwili, został gwiazdą internetu

Nie każdy pies ma tyle szczęścia i ląduje w szczęśliwej oraz opiekuńczej rodzinie. Wiele osób adoptuje zwierzęta zbyt lekkomyślnie, a później próbuje się ich pozbyć. Niestety, niektórzy uciekają się do mało humanitarnych metod i pozostawiają czworonogi na pastwę losu. Podobnie było z tym psiakiem, który jednak ostatecznie został uratowany.

Mork to pies o niezwykłej urodzie. Szczeniak zdążył już zachwycić mnóstwo internautów. Obecnie jego profil na Instagramie obserwuje już prawie 200 tys. użytkowników popularnej platformy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że gdyby nie szczęście oraz skuteczna interwencja organizacji działającej na rzecz zwierząt, psina najprawdopodobniej byłaby dzisiaj martwa.

Pies najprawdopodobniej trafił na nieodpowiedzialnych właścicieli, których działanie miało dla niego opłakane skutki. Nie będzie przesadą stwierdzić, że został skazany na pewną śmierć przez człowieka. Teraz opiekunowie Morka korzystają z jego popularności w dobrym celu. Starają się uświadamiać społeczeństwo na temat cierpienia zwierzaków.

Dzisiaj ten pies na szczęście ma się dobrze i może zachwycać ludzi z całego świata. Wystarczy wejść na jego profil instagramowy, żeby prześledzić zabawne nagrania oraz zdjęcia. Trzeba przyznać, że Mork roztacza wokół siebie niesamowicie pozytywną aurę. Jednak, jeśli prześledzimy jego historię, trudno opanować wzruszenie. Zobaczcie sami.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, co przeżył ten pies

Zobacz także:

  1. Kobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na ciele
  2. Daria Trafankowska nie była jedyna, ze świata żywych zabrały ich bolesne choroby. Dzisiejszy widok grobów gwiazd TVP i Polsatu jest wyjątkowo bolesny
  3. Rówieśnicy w szkole śmiali się z jej twarzy. Dziś pękają z zazdrości, jej uroda powala na kolana
  4. Kobieta nie myła zębów przez 10 lat. Rezultat wprawia w osłupienie, jej dzisiejszy wygląd odbiera mowę

Źródło: Wamiz

Następna strona