W życiu byście nie pomyśleli, że to przepiękny, rasowy pies. Jego przemiana wyciska łzy z oczu, niebywałe zdjęcia

Pies
odin_the_rescue_malamute / instagram.com
Wstecz

1 z 10

Dalej

Wzruszająca przemiana psa

Pies został znaleziony w tragicznych warunkach. Hodowca, który stracił zainteresowanie i źródło dochodu zaniedbywał swoje psy, wiedząc, że i tak już nic z nich nie będzie mieć. Na szczęście ratownicy z Southern Pines Animal Shelter i Southern Cross Animal Rescue of Mississippi w porę zostali poinformowani o dramatycznej sytuacji psiaków i natychmiast zareagowali. 

Odin, czyli psiak po odebraniu z interwencji został natychmiast przewieziony do weterynarza. Jego stan zdrowia był tragiczny. Pracownicy i wolontariusze z organizacji, bali się, że pies może nie przeżyć.

- Biedny Odin wyglądał, jakby wyciągnięto go prosto z piekła. Był wychudzony i praktycznie nie miał sierści. Zmagał się z infekcjami skórnymi, przez co bardzo brzydko pachniał. Na jego ciele znajdowały się rany. Jego zęby również były w bardzo złym stanie - powiedział o stanie psiaka, jeden z wolontariuszy.

Ze względu na bardzo słabą kondycję psiaka, wolontariusze nie chcieli wydawać go do adopcji, ale zorganizowali mu dom tymczasowy, w którym miał nabrać sił. I tak się stało, odrobina miłości od człowieka, leki od weterynarza i regularne posiłki, doprowadziły do tego, że pies wracał do zdrowia. 

Z biegiem czasu jego metamorfoza zaskoczyła wszystkich. Okazało się, że Odin nie jest zwykłym kundelkiem, a przepięknym rasowym psem.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcia ze wzruszającej przemiany.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 4 młodych mega znanych dziennikarzy TVP tragicznie zginęło. Umierali jeden po drugim
2. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików
3. Widok grobu Anny Przybylskiej w Święto Zmarłych odbiera mowę. Niebywałe
4. 30 najbardziej piorunujących zdjęć jakie istnieją. Nic mocniejszego nie zobaczysz

źródło: kochamyzwierzaki

Następna strona