Znaleźli zabiedzonego psa. Był bliski śmierci, zdjęcie po 14 dniach wyciska łzy z oczu

Pies
.
Wstecz

1 z 6

Dalej

Pies, który został znaleziony na ulicy, był w opłakanym stanie. Był niesamowicie wygłodzony i wyglądał tak, jakby miał samą skórę i kości. Ledwo udało się go uratować przed śmiercią, łza w oku się kręciła na jego widok. Na szczęście trafił w odpowiednie ręce, a to, jak wyglądał po zaledwie 14 dniach, może was zaskoczyć.

Pies został znaleziony przez lokalną policję. Najprawdopodobniej został wyrzucony przez swoich poprzednich właścicieli i bezpańsko błąkał się po okolicy. Jego widok przerażał przechodniów, a mimo to nikt nie reagował. W końcu na jego drodze pojawił się ktoś, kto zdecydował się mu pomóc.

Był wygłodzony, a jego stan był naprawdę tragiczny. W momencie odnalezienia słaniał się na nogach, cudem uniknął do tej pory śmierci. Kiedy jego zdjęcia obiegły sieć, ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Zachodzili w głowę, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak bestialsko potraktować zwierzę.

Czworonogi są zdane wyłącznie na człowieka. Są bezbronne i same nie są w stanie zupełnie nic zrobić. Duża ilość ludzi niestety wciąż je krzywdzi i nie zdaje sobie sprawy z tego, że pies wiążę się mnóstwem obowiązków, a gdy te zaczynają ich przerastać, postanawiają pozbyć się problemu. Jest mnóstwo różnych rozwiązań, takich jak chociażby znalezienie mu domu zastępczego, niestety problem wyrzucania zwierząt na ulicę wciąż jest bardzo poważny i często się powtarza.

Przedstawiamy niesamowitą historię, która wyciska łzy z oczu. Ten pies przeszedł przez piekło.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dowiedziała się, że urodzi bliźniaczki. Rzadka choroba zagrażała ich życiu, po porodzie wyglądały zupełnie inaczej
2. Włóż gazetę do lodówki i zostaw na noc. Efekt całkowicie się zaskoczy, prosty i zawsze działający sposób
3. Krzywdził koty i wszystko transmitował w internecie. Nikt nie potrafił go znaleźć, więc zrobił najgorszą możliwą rzecz, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
4. Kształt brzucha mówi o tobie więcej niż możesz się spodziewać. Stań przed lustrem i sprawdź dlaczego przybierasz na wadze
 

Następna strona