"Bezgłowy" pies podbija serca internautów. Żyje i ma się dobrze, jest uroczy

Pies bez głowy
reddit.com
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pies bez głowy zszokował internautów

Pies bez głowy stał się obiektem zainteresowania niemal wszystkich internautów. Gdy jego zdjęcia pojawiły się w internecie, wszyscy byli w głębokim szoku. Użytkownicy portalu Reddit nie mogli uwierzyć, że zwierzak jest w stanie żyć z tak poważną niepełnosprawnością. Na szczęście, właściciel rozwiał wątpliwości komentujących. Jego pupil żyje i ma się dobrze. Trudno odmówić mu uroku osobistego.

Internauci, którzy zobaczyli to zdjęcie, początkowo nie byli pewni, czy na pewno jego bohaterem jest pies. Kiedy patrzyli na fotografię, ich wątpliwości budziła blizna, która widniała w miejscu, w którym powinna znajdować się głowa zwierzęcia. Pupil anonimowego użytkownika portalu Reddit nie ma też jednej z łap. Wiele osób przyznało, że nie rozumie obrazu, który widzi. Postanowili, że zrobią wszystko, by zwierzę wyglądało tak, jak ich zdaniem powinno.

W sekcji komentarzy natychmiast pojawiły się liczne przeróbki, które pokazują duże poczucie humoru internautów. Użytkownicy portalu popisali się ogromną dawką kreatywności. Niektóre z ich propozycje są naprawdę zabawne i dodają psu, który jest bohaterem zdjęcia, wiele uroku. Nawet właściciel przyznał, że docenia inwencję twórczą twórców tych kolaży.

Wkrótce mężczyzna postanowił rozwiać wszystkie wątpliwości i opublikował kolejne zdjęcie swojego zwierzaka. Nagle wszystko stało się jasne i zrozumiałe. Maluch jest naprawdę wyjątkowym czworonogiem. Wszyscy internauci są zachwyceni.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, jaką tajemnicę skrywa pies bez głowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile lat ma Twoja dusza? Możesz się zaskoczyć, wystarczy 10 sekund, by się przekonać
  2. Porażające, wziął ślub z kawałkiem kartonu. Zdjęcia z ceremonii zwalają z nóg, ciężko uwierzyć
  3. Gwiazdor Polsatu przeżył ogromny dramat, 2 lata spędził w szpitalu. Dzisiaj ciężko uwierzyć, jak wygląda
  4. Okrzyknięto je najpiękniejszymi bliźniaczkami świata. Ciężko uwierzyć, jak wyglądają po 10 latach

Źródło: Wprost

Następna strona