Okrasa zdradza sekret idealnego ciasta na pierogi. Jeden krok jest kluczowy, dzięki niemu nigdy się nie rozpadną

Pierogi
youtube
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Idealne ciasto na pierogi

Pierogi goszczą na stołach Polaków nie tylko w Święta Bożego Narodzenia. Chociaż sezon świąteczny skłania nas wszystkich do przygotowywania tego wyśmienitego dnia, to warto przez cały rok pamiętać ten przepis na wyjątkowe ciasto. Z pomocą przy lepieniu najlepszych pierogów przychodzi nam Karol Okrasa, który podzielił się w sieci przepisem na idealne ciasto. Znany w Polsce kucharz zdradził też, co należy zrobić, aby ciasto było jeszcze lepsze. 

Karol Okrasa jest jednym z najbardziej znanych kucharzy w całym kraju. Jego przepisy zachwycają każdego, kto chociaż raz próbował przygotować danie zgodnie z jego wskazówkami. Miłośnik gotowania uwielbia zdradzać sekrety gotowania, chcąc w ten sposób pokazać, że każdy może przygotować wspaniałe dania. 

Pierogi przygotowane zgodnie z przepisem Karola Okrasy będą zachwycać cały rok. Ich przygotowanie niemalże nie różni się od klasycznych przepisów, ale kucharz zastosował innowacyjne rozwiązanie, wprowadzając na listę składników ciasta kolejne produkty. 

Kliknij Następna strona, by poznać przepis na idealne ciasto na pierogi według Karola Okrasy. 

źródło: youtube

Zobacz także:

  1. Ciężkie choroby, często nieuleczalne. Polskie gwiazdy zmagają się z wyczerpującymi słabościami
  2. Niesłychane, Sylwestra spędził z Mandaryną, Nowy Rok z jeszcze inną kobietą z przeszłości. Przed 5 ślubem w życiu Wiśniewskiego wiele się dzieje
  3. Roksana Węgiel w pośpiechu zaczęła opuszczać scenę na Sylwestrze w TVP. Przerwała milczenie i dopiero teraz ujawniła co się stało
  4. Powód jest bardzo smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieci

Następna strona