Tak wygląda największy pies świata. Każdego roku zjada ponad pół tony mięsa, jego utrzymanie kosztuje majątek

Autor Andżelika Wróblewska - 4 Grudnia 2019

Pieniądze, które ta kobieta wydaje na utrzymanie swojego pupila, przyprawiają o zawrót głowy. Zdobył tytuł największego psa na świecie, a w ciągu całego roku zjada aż pół tony mięsa. Życie z nim to nie lada wyzwanie. Jego zdjęcia są niesamowite, aż trudno wyobrazić sobie, jak trzymać takiego zwierzaka w domu, ponieważ jego rozmiary są naprawdę imponujące.

Pieniądze są niezbędne do tego, by zapewnić swojemu zwierzakowi godne życie. Ogromny dog niemiecki o imieniu Freddy jest oficjalnie uznany za największego psa świata. Zwierzak ma 1,035 metra wysokości i mieszka w Essex ze swoją właścicielką Claire Stoneman oraz Fleur, swoją psią siostrą, która również jest dogiem niemieckim.

Claire od jakiegoś czasu prowadzi mu profil na Instagramie, gdzie zamieszcza bardzo dużo jego fotografii. Dzięki temu można zobaczyć, jak wygląda codzienne życie z tak dużym psem. Profil zebrał już całkiem pokaźne grono obserwatorów.

Kobieta podczas jednego z wywiadów wyznała, że na jedzenie dla swoich zwierząt wydaje rocznie około 10 tysięcy funtów. Każdego dnia otrzymują 1 kilogram mielonej wołowiny, 250 gramów steków zapiekanych i około 300 gramów wątroby.

Stoneman przy swoich psach wygląda jak malutka dziewczynka. Widać jednak dużą więź, jaka powstała między nimi. Chętnie spędzają czas w swoim towarzystwie, a Freddie mimo tego, że jest na to za duży, to wciąż chciałby siedzieć swojej pani na kolanach. Jego zdjęcia są niesamowite.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Zaniedbana kobieta spędziła kilka godzin u stylisty, efekt powala na kolana. Wygląda jak bogini, mąż będzie zachwycony
2. Panna młoda i jej pies od zawsze byli blisko, ale że aż tak? Na sesji ślubnej wygryzł nawet pana młodego, powalające na kolana zdjęcia
3. Dorota Szelągowska pokazała co trzyma w szafie. Widok wprawia w osłupienie, duże niespodzianki dla fanów
4. Miliony ludzi oglądały zdjęcia tego kota i nie bez powodu. Niestety, właśnie przekazano wyjątkowo tragiczne informacje

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News