Wyszło na jaw o ile więcej od Szpaka i Martyniuka w Sylwestra zarobiła Roksana Węgiel. Kosmiczne pieniądze

Pieniądze
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Pieniądze, jakie otrzymują gwiazdy za granie koncertów, przyprawiają o zawrót głowy. Aż trudno uwierzyć w to, ile można zarobić w niespełna kilka godzin. W tym roku największą gotówkę udało się zarobić młodej celebrytce. Roksana Węgiel dostanie dużo większe wynagrodzenie nawet od Martyniuka i Szpaka. Te kosmiczne sumy sprawią, że opadną wam szczęki.

Pieniądze, które zarabiają gwiazdy, mogą zszokować wszystkich. Nie od dziś wiadomo, że ich wynagrodzenia osiągają niebywałe wysokości, ale chyba nikt nie spodziewał się, że aż tak. W zaledwie jedną noc mogą zarobić tyle, na ile przeciętny człowiek musiałby pracować przez cały rok.

Każdego roku w większych miastach w Polsce są organizowane ogromne imprezy, na które zaprasza się największe gwiazdy. Za zagranie kilku piosenek potrafią zażyczyć sobie wynagrodzenia, które zwala z nóg. Wydarzenia te cieszą się ogromną popularnością, są organizowane przez miasto, a mieszkańcy mogą przyjść na nie zupełnie za darmo. Zawsze oblegane są przez ogromne ilości osób i jeśli ktoś chciałby się dostać pod samą scenę, by zobaczyć ulubionego artystę, mogłoby to graniczyć z cudem.

W tym roku gwiazdą, która zarobiła znacznie więcej niż król disco-polo i trener programu The Voice of Poland, była zwyciężczyni poprzedniej Eurowizji. Roksana Węgiel od momentu udziału w programie The Voice Kids i wygrania Eurowizji cieszy się ogromną popularnością. Można pozazdrościć jej nie tylko sławy, ale również zarobków.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy, jak prezentowało się wynagrodzenie tej trójki za zagranie na imprezie sylwestrowej. Te sumy powalają na kolana.

Kliknij Następna Strona i sprawdź.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dziewczyna rzuciła go, bo był koszmarnie gruby. Zemścił się na niej w najlepszy sposób, spektakularne zdjęcia
2. Gdzie mieszka Michał Szpak? Zdjęcia ścinają z nóg
3. Zaskakujące fakty. Gwiazdy Polsatu, TVN i TVP wstydzą się swoich nazwisk. Słusznie?
4. Znaleźli zabiedzonego psa. Był bliski śmierci, zdjęcie po 14 dniach wyciska łzy z oczu
 

Następna strona