Magda Narożna ujawniła kłamstwo byłego męża. Afera w "Pięknych i młodych" urosła do gigantycznych rozmiarów

Piękni i Młodzi
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Piękni i Młodzi w ostatnim czasie nie przestają zaskakiwać. Wojna pomiędzy małżonkami wciąż trwa i jest naprawdę zacięta. Fani trzymają rękę na pulsie, ponieważ wszystko dzieje się tak szybko, że wystarczy tylko chwila nieuwagi, by coś umknęło w tej skomplikowanej relacji. Magda Narożna postanowiła wydać oficjalne oświadczenie, w którym oskarżyła byłego męża o kłamstwo. Zdruzgotani obserwatorzy zespołu wciąż nie znają całej prawdy, która może okazać się szokująca.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor drży z niepokoju o małżeństwo syna. Szczerze powiedziała, co uważa o Joannie Koroniewskiej

Piękni i Młodzi to zespół założony przez małżonków, Dawida i Magdę. Działają już od 2012 roku i przez wszystkie lata aktywności zdążyli zgromadzić sporą rzeszę fanów. Na ich koncertach zawsze pojawiają się tłumy ludzi, którzy doskonale znają wszystkie teksty piosenek na pamięć. Grupa często jest zapraszana na liczne imprezy. 

W czerwcu media obiegła wiadomość o rozpadzie małżeństwa liderów zespołu. Zapewnili wtedy jednak, że ich prywatne życie nie będzie miało żadnego wpływu na działania zespołu. Przez jakiś czas nawet im się to udawało, jednak już po Sylwestrze doszło do zdarzenia, które na tyle zaostrzyło ich konflikt, że oboje dłużej nie wytrzymali. Każda strona broni swoich racji, a fani bezradnie stoją gdzieś pomiędzy i czekają w końcu na to, aż ktoś powie, jaka jest prawda. 

Magda Narożna wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że zwalnia swojego męża z zespołu. Wszyscy byli zszokowani jej zachowaniem i jednocześnie ciekawi, co na to sam Dawid. Kiedy mężczyzna postanowił zabrać głos w tej sprawie, obserwatorzy dosłownie zaniemówili. Przedstawiamy, jak aktualnie wygląda bitwa małżonków w sieci. Emocje sięgają zenitu. 

Kliknij Następna Strona i dowiedz się więcej. 


ZOBACZ TAKŻE:

1. Harry i Meghan wstrząsnęli rodziną królewską. Zapowiedzieli rezygnację
2. Gwiazda "Królowych życia" skomentowała głośne plotki o partnerze. Prawda zaskakuje, wszyscy dali się nabrać
3. Twój kot miauczy w taki sposób? Natychmiast trzeba zareagować, każdy właściciel powinien znać sekrety kociego języka
4. Big Boy z Goggleboxa usłyszał od lekarza porażające słowa. Przeżył prawdziwy wstrząs, skierował do Polaków ważne oświadczenie
 

 

Następna strona