Tylko 3 składniki i niezwykle pyszne ciasto gotowe. Rodzina będzie wniebowzięta

Pieczenie
YouTube / ochikeron
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Tylko 3 składniki i niezwykle pyszne ciasto gotowe. Rodzina będzie wniebowzięta

Pieczenie nie musi być trudne i skomplikowane. Ten przepis pozwoli przygotować pyszne ciasto nawet najbardziej niedoświadczonym w kuchni osobom. Wystarczą tylko 3 składniki, by stworzyć deser, który zachwyci wszystkich domowników. Niemal wszyscy mają już te produkty w swoich domach. Japońskie ciasto podbija internet, to prawdziwy hit.

Młodym adeptom sztuki kulinarnej pieczenie wydaje się być czymś niezwykle skomplikowanym i trudnym. Ten przesąd często odstrasza aspirujących kucharzy, którzy z daleka omijają piekarnik. Istnieją jednak przepisy, które mogą raz na zawsze zmienić nasz pogląd na pieczenie. Ten prosty przepis na japoński sernik zawiera tylko 3 składniki, które niemal każdy ma już w swojej kuchni, a ciasto przygotujemy w zaledwie kilkanaście minut. To świetny deser nie tylko dla początkujących kucharzy, ale również dla zapracowanych gospodyń domowych, które nie chcą spędzać w kuchni wielu godzin.

Składniki:

  • 3 jajka
  • 120 g białej czekolady
  • 120 gramów serka śmietankowego

Z połączenia tych składników wychodzi niezwykle puszyste i pyszne ciasto, które na pewno zaskoczy wszystkich domowników lub zaproszonych gości. Deser jest bardzo szybki i nieskomplikowany w przygotowaniu, dlatego warto wypróbować go w domu. To niemal niemożliwe, żeby ciasto z tego przepisu się nie udało.

By zobaczyć, jak przygotować pyszne ciasto tylko z 3 składników, kliknij "Następna Strona"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urodziło im się dziecko-syrena. Wygląd ciałka zwala z nóg, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Widzowie TVP pokochali ich za kultowe role w M jak miłość. Już ich nie zobaczymy
  3. Najnowszy trend przeraża kosmetyczki. Kobiety oszalały na punkcie brwi księżycowych, jak mogą to sobie robić?  

Następna strona