Pierwsze pięcioraczki na świecie nie miały lekko. Ich życie przypominało horror, w głowie się nie mieści przez co musiały przejść

Pięcioraczki
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Pięcioraczki przyszły na świat 85 lat temu, na farmie w Ontario w Kanadzie. Były to pierwsze jednojajowe pięcioraczki, które przeżyły niemowlęctwo. Ich życie jednak nie było kolorowe: dziewczynki od najmłodszych lat nie miały lekko w życiu. To, co przeżyły, przypominało horror. W głowie się nie mieści, przez co musiały przejść.

Pięcioraczki zaraz po urodzeniu zostały przejęte przez władze stanu Ontario. Rodzicom odebrano prawa do opieki nad nimi, ponieważ uważano, że nie mają oni wystarczającej wiedzy ani środków, aby dostatecznie dobrze się nimi zająć. Dziewczynki urodziły się jako wcześniaki i miały starsze rodzeństwo. Przez pierwsze 9 lat swojego życia ich rozwój był co tydzień relacjonowany w magazynie dla kobiet, wystąpiły w kilku filmach i wielu reklamach żywności, kosmetyków, czy słodyczy. Ogromne pieniądze, jakie na tym zarobiły, rozkradli ci, którzy pracowali przy tych produkcjach.

W czasach, kiedy nie słyszano jeszcze o lekach na bezpłodność i zapłodnieniu in vitro, taka ciąża zdarzała się raz na 57 milionów. Wydawać by się mogło, że pięcioraczki są dobrze traktowane przez osoby, które postanowiły się nimi zająć. Nic bardziej mylnego, traktowano je jak zwierzęta.

Annette, Cécile, Marie, Yvonne i Émilie Dionne nie wspominają swojego dzieciństwa jako beztroskiego okresu, w którym mogły się bawić i spędzać czas na podwórku wśród rówieśników. Po jakimś czasie zostały oddane rodzicom, a w rodzinnym domu czekało na nich kolejne piekło. To, co je spotkało, mogło się odcisnąć olbrzymim piętnem na ich późniejszym życiu. Ta historia sprawia, że dreszcze przechodzą po ciele.

Aby ją poznać, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Znaki zodiaku zdradzają w jaki sposób odejdziemy z tego świata. Niektórzy muszą bardzo uważać, czeka ich straszny los
2. Lekarka zemdlała na widok zwłok 8-miesięcznej Ani dźgniętej 46 razy. Zabójca skazany na karę śmierci!
3. Dziewczynka urodziła się z niecodziennymi włosami. Ale patrząc na zdjęcia jej mamy dopiero będziecie zdumieni
4. Otyła kasjerka przeszła na dietę. Zrzuciła 82 kg i została supermodelką, oszałamiające zdjęcia
 

Następna strona