Nałóż na pięty i spłucz po 20 minutach. Będą gładkie jak nigdy, koniec z uciążliwymi pęknięciami

Pękające pięty
Unsplash.com Saeed Siddiqui
Wstecz

1 z 7

Dalej

Nałóż na pięty i spłucz po 20 minutach. Będą gładkie jak nigdy, koniec z uciążliwymi pęknięciami

Pękające pięty to niezwykle uciążliwa i nieestetyczna dolegliwość, z którą na co dzień zmaga się wiele osób. Przyczyn pękania zrogowaciałego naskórka na stopach może być wiele i jest to nie tylko problem kosmetyczny, ale również zagrażający naszemu zdrowiu.

Pękające pięty są zmorą wielu osób. Dolegliwość może być wynikiem są wynikiem nieodpowiedniej pielęgnacji stóp, noszenia nieodpowiedniego obuwia oraz sporej nadwagi, która wywołuje zbyt duży nacisk na pięty. Wpływ na pękanie zrogowaciałego naskórka na stopach mają również uwarunkowania genetyczne i choroby, np. cukrzyca. To nie tylko problem estetyczny, ale również zagrażający zdrowiu. Rany na stopach są niebezpieczne, bo właśnie przez nie do organizmu mogą dostać się groźne bakterie i wirusy.

Dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja, by zapewnić skórze na stopach elastyczność i nawilżenie. Istnieją genialne domowe metody, by pozbyć się tej uciążliwej dolegliwości. Wystarczy 20 minut, by nasze stopy były zadbane i bezpieczne.

By poznać sposób na pękające pięty, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Przed śmiercią Daria Trafankowska przekazała synowi ważną wiadomość. Dopiero później zrozumiał jej sens
  2. Mały piesek wpadł na genialny pomysł. Podchodzi do najbardziej włochatych psów i robi rzecz, która zachwyciła miliony internautów
  3. Przez 60 lat pies był uwięziony w drzewie. Widok jest wstrząsający
  4. Fenomenalny przepis na obiad za niecałe 2 zł. Domownicy będą zachwyceni, palce lizać

źródło: Interia

Następna strona