Szokujące fakty o Mariuszu Trynkiewiczu. Jego żona wiele zdradziła

Autor Michał Kubacki - 29 Maja 2019

Pedofilia to jedno z tych przestępstw, które budzą największe kontrowersje. Nie do pomyślenia jest fakt, że niektórzy ludzie mają upodobania seksualne względem dzieci. Najgłośniejszą sprawą dotyczącą pedofilii w Polsce, zaraz obok skandali w Kościele katolickim, jest zbrodnia Mariusza Trynkiewicza, zwanego "Bestią" lub "Szatanem" z Piotrkowa Trybunalskiego. Jak się okazuje, ukrywano o nim wiele faktów, o których dowiedzieliśmy się po latach m.in. od jego żony. Przedstawiamy najbardziej szokujące informacje dotyczące bestialskich morderstw dokonanych przez Mariusza Trynkiewicza.

Pedofilia to coś na tyle obrzydliwego, że większość osób woli obchodzić szerokim łukiem wszystko, co związane z tym zjawiskiem. Zaburzenie te polega na odczuwaniu pociągu seksualnego wobec nieletnich, a najczęściej dzieci. Osoby, które są pedofilami, są najczęściej chore psychicznie, a samo zaburzenie jest kwalifikowane jako zupełnie niemoralne i podlegające kategorycznej terapii. Wiele osób powiedziałoby, że jedyną formą leczenia takich osób jest kara śmierci. Często spotkać się można również z propozycją kastracji wobec mężczyzn, którzy dopuścili się takiej zbrodni. Zagadnienie te jest jednym z tematów tabu, choć coraz częściej porusza się w mediach tę trudną kwestię. Przykładem jest ostatni sukces filmu braci Sekielskich, "Tylko nie mów nikomu", który obejrzał prawie co drugi Polak. Te fakty pokazują, że śmiałość wobec trudnych tematów jest coraz większa.

Pedofilia może dotyczyć zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kobiety pedofile istnieją, lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie ulega wątpliwości, że kontakty seksualne dorosłej kobiety z nieletnim chłopcem, to coś kompletnie niemoralnego, lecz młodzi chłopcy i nastolatkowie mogą ukrywać takie sytuacje przed światem, ponieważ w okresie dojrzewania dążą za wszelką cenę do zaspokajania swoich potrzeb seksualnych. Po latach mogą sami nie być świadomi, że zostali wykorzystani seksualnie przez kobietę-pedofila, a jedynie uważać, że była to przygoda ze starszą kobietą.

Mariusz Trynkieiwcz nazywany jest "Bestią" lub "Szatanem" z Piotrkowa Trybunalskiego. Mężczyzna dopuścił się morderstwa na trzech chłopcach i pedofilii. Wiele informacji na temat jego zbrodni było zamiatane pod dywan ze względu na duże zdolności manipulacyjne Trynkiewicza. Kilka faktów o jego życiu mogła opowiedzieć jego żona. Przedstawiamy najbardziej szokujące doniesienia dotyczące zbrodni Mariusza Trynkiewicza.

Kliknij "Następna strona"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News