Najmodniejsze paznokcie hybrydowe na wiosnę 2019. Zainspiruj się niesamowitymi wzorami

paznokcie hybrydowe
Pixabay.com/jill111
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Każdego roku zmieniają się trendy dotyczące manicure. Jakie paznokcie hybrydowe będą pasować do tegorocznych stylizacji i modowych propozycji na rok 2019? Przedstawiamy poradnik dotyczący najpopularniejszych wzorów paznokci hybrydowych, dzięki którym będziecie wyglądać oszałamiająco.

Lakiery hybrydowe w przeciwieństwie do żelowych lub akrylowych to najszybsza i najprostsza metoda stylizacji paznokci. Wymagają użycia lampy UV, LED lub CCFL, które są ogólnodostępne i można je nabyć w przystępnych cenach. Poza możliwością nałożenia lakieru na naturalną płytkę paznokcia, możemy także zastosować go na tipsy i innego rodzaju przedłużenia. Będziemy potrzebować jeszcze odtłuszczającego płytkę primera, bazy i top coatu.

Paznokcie hybrydowe są o tyle wygodne i powszechne, że ich wykonanie w domu zajmuje dosłownie maksymalnie kilkadziesiąt minut, a cały proces może być bardzo relaksujący. Tzw. "hybrydy" utrzymują się do trzech tygodni. Ich trwałość jest ściśle związana z jakością wykonania. Warto więc poświęcić chwilę dłużej na ich dopracowanie. Ta technika stylizacji jest polecana dla osób barwnych i lubiących bawić się modą. Możemy również skorzystać z usług profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, gdzie z pomocą doświadczonych manicurzystek dobierzemy odpowiednią stylizację i pielęgnację dla swoich paznokci. Będzie to też doskonała okazja do zainspirowania się. Warto obserwować i podpytać profesjonalnej stylistki paznokci podczas wizyty, dzięki czemu zabierzemy ze sobą do domu przydatne porady i wskazówki dotyczące różnorodnych technik zdobniczych i motywów.

W roku 2018 według Instytutu Pantone, królował "Ultra Violet", czyli odcień fioletowego. Na rok 2019 przygotowano kompletnie nową barwę. Tegorocznym odcieniem jest "Living Coral". Jest to ciepły, optymistyczny, złoto-łososiowy kolor, którego nazwa sugeruje malownicze rafy koralowe. Tym wyborem Instytut Pantone chce zwrócić uwagę na problem zanieczyszczeń mórz i oceanów, przez które rafy koralowe są zagrożone. "Living Coral" będzie królował w tym roku i jest to doskonała okazja, aby zapoznać się z nim i zakupić lakier hybrydowy tego odcienia.

Paznokcie hybrydowe są naprawdę proste w wykonaniu. Wystarczy zaledwie kilka łatwych do znalezienia w Internecie lub drogerii rzeczy i możemy zacząć naszą przygodę z profesjonalnym manicurem. Przedstawiamy galerię związaną z najciekawszymi metodami i stylizacjami na rok 2019.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona