Zapuściły wyjątkowo długie paznokcie u stóp i chwalą się w nimi w sieci. Od ich widoku może zemdlić, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Paznokcie hybrydowe to nie ich bajka
instagram.com
Wstecz

1 z 13

Dalej

Paznokcie hybrydowe to nie ich bajka

Paznokcie hybrydowe nie muszą podobać się każdemu. Kobiety, które cenią naturalność nade wszystko z dumą chwalą się swoimi paznokciami nie tylko u rąk, ale i u nóg. Nie ma na nich grama lakieru, za to przerażają długością.

Kobiety, które najbardziej cenią sobie naturalność i wygodę wolą zwykły wygląd swoich paznokci. Oprócz przypiłowania ich długości od czasu do czasu czy okazjonalnego nałożenia odżywki szczycą się mocnymi pazurkami. Są jednak osoby, które wolą być jeszcze bardziej naturalne.

W galerii znajdują się paznokcie pań, którym wygodnie jest w ogóle ich nie obcinać. Robią to dopiero - jak same przyznają - kiedy sprawiają im ból przy chodzeniu w niektórych modelach butów lub dziurawią skarpetki.

Internauci, którzy trafili na zdjęcia bardzo długich paznokci u stóp chwalących się nimi pań nie ukrywają, że to jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy na świecie, jakie kiedykolwiek widzieli. Można znaleźć nawet opinie, że od patrzenia na tak długie paznokcie u stóp niektórym robi się niedobrze. Niewiele osób lubi oglądać czyjeś stopy, a co dopiero długie, pożółkłe i powyginane paznokcie.

Kobiety nie widzą jednak w tym nic złego - należy pokazywać naturalne piękno i idą też o krok dalej. Zakładają specjalne profile, na których pokazują też paznokcie u rąk, nieogolone pachy czy nogi. Środowiska feministyczne i pro-eko bardzo chwalą ich działania, ale z drugiej strony komplementy nikną w zalewie hejtu czy przykrych komentarzy.

Kwestią dyskusyjną pozostaje, czy kobiety dumnie eksponujące paznokcie powinny też dzielić się tymi widokami w sieci. Jak mówią niektórzy - wszystko jest dla ludzi, a one nie krzywdzą nikogo swoim działaniem. Nie mówiąc o zniesmaczeniu co u niektórych osób.

Zobacz także:

  1. Po rozwodzie mąż przysłał żonie list. Kiedy go przeczytała, nie była w stanie dojść do siebie
  2. Barbara Kurdej-Szatan nie jest tylko słodką blondynką. Na tych zdjęciach wygląda jak prawdziwa petarda, niejednemu zmiękną kolana
  3. Twoje włosy będą wyglądać jak po wizycie u fryzjera, wystarczy 5 dziecinnie prostych trików. Efekt odbierze Ci mowę

Źródło: Instagram

Następna strona