Chciały zaoszczędzić i same przykleiły sobie tipsy. Efekt odbiera mowę, nie tego można było się spodziewać

Paznokcie hybrydowe
Instagram
Wstecz

1 z 12

Dalej

Paznokcie hybrydowe są uwielbiane przez miliony kobiet na całym świecie. Panie bardzo często decydują się na tego rodzaju zabieg, który zapewnia im niesamowity komfort na dłużej. Wizyty u kosmetyczki wiążą się jednak z niemałymi kwotami, na które nie każda kobieta może sobie pozwolić. Te panie postanowiły wypróbować tańszą opcję i zdecydowały się na przyklejenie sobie tipsów. Chyba nikt nie spodziewał się takiego efektu.

Paznokcie hybrydowe bez względu na kolor i wzór, zawsze prezentują się fantastycznie. Prosty i klasyczny manicure sprawdza się w wielu sytuacjach, jednak ma to do siebie, że szybko może się znudzić. Kobiety, które są bardziej odważne, lubią zaszaleć i zdecydować się na oryginalne wzory. Nie ma nic prostszego niż wyrażenie siebie przez piękne paznokcie, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Każda kobieta chciałaby o siebie zadbać, nie każda jednak może sobie na to pozwolić. Regularne wizyty w salonie kosmetycznym kosztują mnóstwo pieniędzy i czasu. Idąc do kosmetyczki na stylizację paznokci, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 100-150 złotych i poświęceniem około dwóch godzin. Nie każdy jest w stanie wygospodarować zarówno tyle czasu, jak i pieniędzy.

W tej galerii przedstawimy Wam kobiety, które postanowiły zaoszczędzić i kupić tipsy, które są już gotowe do naklejenia na paznokcie. Zrobiły to same w swoich domach, a efekt przerósł ich najśmielsze oczekiwania. Na widok tych stylizacji może opaść Wam szczęka. Przedstawiamy 10 niesamowitych wzorów, które skradną Wasze serca.

Kliknij "Następna Strona", żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Przygarnęli szczeniaki z ulicy. Byli wstrząśnięci ich zachowaniem w domu, rozdzierające zdjęcia
2. Najbardziej odmładzające jedzenie. 10 produktów spożywczych, które czynią cuda
3. Tak zwyciężyła Viki Gabor. Najpiękniejsze momenty z Eurowizji Junior, serce rośnie z dumy
4. Były słodkimi maleństwami, ale dorosły i zmieniły się nie do poznania. Już nie są urocze ani bezbronne, strach koło nich przejść
 

Następna strona