Paznokcie hybrydowe odejdą do lamusa? Pojawiła się lepsza alternatywa, coraz większy szał na nie

Paznokcie hybrydowe przestaną być popularne?
pixabay.com/Picjumbo_com
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Paznokcie hybrydowe przestaną być popularne?

Paznokcie hybrydowe najczęściej kojarzą się z wytrzymałością, bogactwem wzorów i kolorów, comiesięcznym wydatkiem u profesjonalnej kosmetyczki oraz z pogaduszkami w salonie. Hybrydy cieszą się ogromną popularnością, lecz pojawiła się alternatywa dla tego rodzaju manicure'u.

Paznokcie hybrydowe zrobione przez profesjonalistkę cieszą nasze oczy nawet przez miesiąc. Każda wizyta wiąże się jednak z pewnym wydatkiem w zależności od tego, na jaki efekt na paznokciach mamy ochotę, a także z czasem poświęconym na to, aby dojechać na miejsce.

Osoby zajmujące się branżą "beauty" robią wszystko, aby sprostać wymaganiom swoich klientek. Kobiety nie chcą już wydawać znacznych ilości pieniędzy na prosty manicure, bez zdobień i wolałyby zrobić go sobie same w domu. Rozwiązanie jest w zasięgu ręki.

A raczej na sklepowej półce i jest całkiem niedrogie. Kobiety, chcąc zadbać o swoje paznokcie w domowym zaciszu, nie wydając wiele pieniędzy i ciesząc się nawet 2-tygodniową trwałością lakieru, mogą kupić specjalny środek.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, na czym polega nowa metoda. Warto ją wypróbować w domowym zaciszu.

Zobacz także:

  1. Zaskakujące właściwości rosołu, jest nie tylko smaczną zupą. Ma niezwykłe właściwości lecznicze, nasze babcie doskonale go wykorzystywały
  2. Wielki horoskop walentynkowy dla każdego znaku zodiaku. Jeden z nich przeżyje randkę jak z filmu, gratulujemy
  3. Matka śpiewała córce kołysankę, dopóki mała nie umarła. Powód jest wstrząsający, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Przez miesiąc codziennie zjadała banana. Niewiarygodne, co stało się z jej ciałem

Źródło: Papilot

Następna strona