Boli na sam widok. 16 porażających zdjęć ukazujących codzienne problemy kobiet

Paznokcie hybrydowe to jedno ze źródeł kłopotów
Twitter
Wstecz

1 z 18

Dalej

Paznokcie hybrydowe to jedno ze źródeł kłopotów

Połamane paznokcie hybrydowe to pikuś przy ranach od biustonosza czy obcięciem wkręconych w noski od okularów włosów. Kobiety na co dzień są zagrożone z wielu stron.

Paznokcie hybrydowe to tylko jeden z licznych aspektów życia typowej dziewczyny. Kobiety na co dzień muszą sobie radzić z dziesiątkami przeróżnych kłopotów. Każdy pomyśli - a cóż to za problemy? Nie chodzi chociażby o to, że nie wiedzą w co się ubrać. To właśnie drobnostki potrafią obudzić w nich niebywały gniew.

Włosy wkręcone w okulary, których nie da się odplątać i można je tylko obciąć nożyczkami oraz połamane paznokcie hybrydowe przy otwieraniu puszek wszelkiego rodzaju to jedne z rzeczy, które wyprowadzają kobiety z równowagi.

Wpadki, które zdarzają się przy upiększaniu samej siebie lub konsekwencje tych czynności dobrze znane są dziewczynom. Chcąc czuć się dobrze same ze sobą nie przejmują się tym, co może je potem spotkać. Nowe włosy, niedawno kupione buty, kosmetyki czy ubrania to źródło nieskończonych nerwów - mówią sobie, że już nigdy więcej, jednak nie zawsze uczą się na błędach.

Nikt nigdy by nie pomyślał, że życie kobiety potrafią utrudnić paznokcie hybrydowe. Wypadków z nimi nie brakuje - wyrwanie macierzy przy otwieraniu różnych opakowań to nie rzadkość. Warto zaznajomić się z poniższą galerią by zobaczyć, czego doświadczyły kobiety i nauczyć się czegoś na cudzych błędach.

Kliknij "Następna strona" by przekonać się, że nawet zwykła spłuczka może być kłopotem.

Zobacz także:

  1. Chciały same obciąć sobie włosy, teraz nie mogą przestać płakać. Totalnie się oszpeciły, lepiej nie popełniajcie tego samego błędu!
  2. Jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Dzięki urodzie poślubiła miliardera, jej urok powalił go na kolana
  3. Tylko 1% ludzi dostrzega co jest nie tak na tych zdjęciach. 7 wbija w fotel
  4. Niezwykle precyzyjny horoskop tybetański. Mówi wszystko o twoim charakterze i tym, co ukrywasz głęboko w sobie

Źródło: Instagram 

Następna strona