Poznaj najmodniejsze paznokcie hybrydowe na Gwiazdkę. W tym roku czerwień wcale nie jest hitem

Paznokcie hybrydowe
Instagram / Neonail
Wstecz

1 z 12

Dalej

Paznokcie hybrydowe to rodzaj manicure, na który od lat decyduje się coraz większa liczba kobiet. Panie cenią sobie ten zabieg głównie ze względu na wygodę, jaką zapewnia. Każda pora roku wiążę się z nowymi trendami, innymi kolorami i wzorami. Panuje ogromna moda na tematyczne paznokcie, a w przypadku świąt panie zupełnie dają się ponieść wodzy fantazji. Sprawdź, co będzie modne na Gwiazdkę i zainspiruj się przed kolejną wizytą u kosmetyczki.

Paznokcie hybrydowe mogą cieszyć się ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. Największym atutem tego zabiegu, który przekonuje do siebie większość, jest znacznie większa trwałość niż w przypadku klasycznego pomalowania paznokci zwykłym lakierem. Taki manicure potrafi się utrzymać na paznokciach do nawet 3-4 tygodni.

Paznokcie hybrydowe bez względu na kolor, zawsze prezentują się fantastycznie. Prosty i klasyczny manicure sprawdza się w wielu sytuacjach, jednak ma to do siebie, że szybko może się znudzić. Kobiety, które są bardziej odważne, lubią zaszaleć i zdecydować się na oryginalne wzory. Nie ma nic prostszego niż wyrażenie siebie przez piękne paznokcie, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Każda wizyta w salonie kosmetycznym wiąże się z natłokiem myśli, na jaki kolor czy wzór zdecydować się tym razem. Panie dzielą się na zwolenniczki klasycznego manicure, jednokolorowego bez żadnych dodatków, oraz te, które uwielbiają, gdy na ich paznokciach dużo się dzieje. Po inspirację często sięgają właśnie do internetu, dlatego postanowiliśmy w jednej galerii zebrać 10 wzorów, które są hitami tegorocznej Gwiazdki.

Aby zobaczyć, co będzie modne, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 10 ras psów, które lepiej trzymać z daleka od dzieci. Nie nadają się dla rodzin, skutki mogą być opłakane
2. Zdjęcia psa w żałobie rozdzierają serce. Widok, po którym długo nie można dojść do siebie
3. Pamiętacie wycieńczonego chłopca ze zdjęcia? Po adopcji już tak nie wygląda, powalające zdjęcia
4. Ich córeczkę uznano najpiękniejszą dziewczynką świata. Trudno oderwać od niej wzrok, ma hipnotyzującą urodę

Następna strona