7 najpiękniejszych wzorów na paznokcie hybrydowe. 6. odbiera mowę, każda kobieta chciałaby go mieć

Paznokcie hybrydowe
Instagram / NeoNail
Wstecz

1 z 9

Dalej

Paznokcie hybrydowe mogą cieszyć się ogromną popularnością wśród kobiet, głównie ze względu na trwałość i wygodę, jaką zapewniają. Każda pora roku to nowe trendy, inne wzory i kolory. Jeśli zastanawiasz się, jakie paznokcie zrobić tym razem, to ułatwimy Ci zadanie i przedstawimy 7 najpiękniejszych wzorów, które skradły już serca niejednej kobiecie. 

Paznokcie hybrydowe zaskarbiły sobie sympatię wielu kobiet. Panie coraz częściej wybierają właśnie taki typ manicure, głównie ze względu na jego praktyczność w codziennym użytkowaniu. Największym atutem, który przekonuje do siebie większość, jest znacznie większa trwałość niż w przypadku klasycznego pomalowania paznokci zwykłym lakierem. Taki manicure potrafi się utrzymać na paznokciach do nawet 3-4 tygodni. 

Przed każdą wizytą w salonie kosmetycznym kobiety zachodzą w głowę, na jaki kolor czy wzór zdecydować się tym razem. Jedne panie są zwolenniczkami klasycznego manicure, jednokolorowego bez żadnych dodatków, inne z kolei uwielbiają, gdy na ich paznokciach się coś dzieje. Często po inspirację sięgają właśnie do internetu, dlatego postanowiliśmy w jednej galerii zebrać 7 najpiękniejszych wzorów, które w ostatnim czasie cieszą się ogromnym uznaniem. 

Paznokcie hybrydowe niemal w każdym kolorze prezentują się fantastycznie. Prosty, klasyczny manicure sprawdza się w wielu sytuacjach, jednak ma to do siebie, że szybko może się znudzić. Bardziej odważne kobiety lubią czasem zaszaleć. Nie ma nic prostszego niż wyrażenie siebie przez piękne wzory na paznokciach, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Przedstawiamy 7, które na pewno przypadną Wam do gustu, numer 6 to prawdziwa petarda. 

Kliknij "Następna Strona" żeby je zobaczyć. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dawna miłość wciąż jest w Twojej głowie? 10 prostych metod sprawi, że w końcu zapomnisz o byłym
2. Obowiązkowy punkt każdej diety. Poznaj oszałamiające korzyści picia wody na pusty żołądek zaraz po przebudzeniu
3. Rodziła w domu, wszystko fotografowali. Ale reakcji ich psa na ten widok, nie mogli przewidzieć, ostatnie zdjęcie powala
 

Następna strona