Kosmetyczki zdecydowanie przesadziły. Oto 20 najbardziej niepraktycznych paznokci hybrydowych, na które ledwo można patrzeć

Paznokcie hybrydowe, niepraktyczne wybory
unsplash/Gift Habeshaw/
Wstecz

1 z 22

Dalej

Paznokcie hybrydowe w najgorszym wydaniu

Paznokcie hybrydowe to prawdziwe objawienie ostatnich lat jeśli chodzi o metody wykonania manicure. Panie na całym świecie oszalały na jego punkcie, czemu nie trudno się dziwić. Gama możliwości zdobienia zdaje się nie mieć końca, co pozwala dopasować efekt końcowy do upodobań każdej kobiety.

Co więcej, hybrydy można wykonać nie tylko na naturalnej płytce paznokcia, ale również na tipsach czy przedłużanych żelem. Salony kosmetyczne nie tylko w dużych miastach pękają w szwach od natłoku klientek, co pozwala kosmetyczkom poszerzać swoje umiejętności. Jak nie trudno się domyślić, niektóre z nich wykonały już niemal każdy manicure i co najważniejsze, nie zawsze był on udany. 

W czasie, gdy jedne panie wychodzą z salonu z szerokim uśmiechem na ustach i dumnie pokazują swoje paznokcie koleżanką, inne wolałyby się zapaść pod ziemię i schować dłonie do najgłębszej kieszeni. Wszystko przez efekt końcowy manicure, który nie do końca im się podoba. Oczywistym jest, że wina nie zawsze leży po stronie kosmetyczki, ale niekiedy również samej klientki, której wyobrażania względem paznokci były tak ogromne, że wręcz niemożliwe do zrealizowania, co z kolei poskutkowało sporym zawodem.

Pomysły niektórych pań potrafią wprawić w osłupienie niejedną profesjonalną manicurzystkę, która słysząc jej wizję, od razu stara się ją odciągnąć od absurdalnego pomysłu. Misja nie zawsze kończy się powodzeniem, co daje różne, trudne do przewidzenia efekty. Wiele z tego typu nieudanych i często niepraktycznych paznokci nie tylko wzbudzają śmiech, ale również mogą być idealną przestrogą dla każdej pani, która słynie ze swoich szalonych pomysłów. 

Kosmiczny kształt przypominający grzebień do włosów, niebywała długość, z którą zrobienie czegokolwiek graniczy z cudem, szpic przypominający ostrze noża czy spirale to tylko niektóre z dziesiątek przykładów nieszczególnie udanego manicure. Jeżeli jesteś ciekawa absurdalnych przykładów aż 20 zdobionych paznokci, koniecznie przeczytaj i sprawdź, jak różne potrafią być gusta. 

Kliknij "Następna strona", by poznać najbardziej szokujące pomysły w paznokciach hybrydowych. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trudno uwierzyć, że małe koty mogą mieć taką władzę nad dużymi psami. Powalające zdjęcia pokazują całą prawdę
  2. Mąż narobił jej niewiarygodną liczbę dzieci, aż złapiecie się za głowę. Po wszystkim zostawił żonę w dramatycznych warunkach
  3. Metoda "na wnuczka" to przeżytek, oszuści wymyślają coraz gorsze sposoby na wyłudzanie pieniędzy. Dwa z nich są wyjątkowo perfidne
Następna strona