Miały być paznokcie hybrydowe, a wyszło im coś okropnego. 15 obrzydliwych wpadek kosmetyczek

Paznokcie hybrydowe, największe wpadki
.
Wstecz

1 z 17

Dalej

Najdziwniejsze paznokcie hybrydowe

Paznokcie hybrydowe, wykonane w profesjonalnym salonie kosmetycznym, mogą robić naprawdę piorunujące wrażenie. Pomocny jest oczywiście fakt, że z każdym tygodniem pojawia się coraz więcej trendów w tej dziedzinie co daje paniom szerokie pole do popisu. Choć media społecznościowe są przepełnione zniewalającymi zdobieniami, są i takie, na widok których budzi się raczej obrzydzenie niż zachwyt. 

Paznokcie hybrydowe są dziś na tyle popularne, że każda kobieta może dopasować finalny efekt według swoich własnych, nawet najdziwniejszych upodobań. Miłośniczki manicure wielokrotnie udowodniły, że w tej dziedzinie wszystkie chwyty dozwolone i jeśli chodzi o zdobienia, nie ma żadnych granic. 

Oczywiście, wiele z nich brawurowo wykorzystało dane im możliwości, wykonując tym samym zniewalający manicure, którego później zazdrościły im wszystkie koleżanki, jednak są i takie, które nie najlepiej zinterpretowały słowa "brak ograniczeń". Zatrważająca długość, przepych czy niespotykane nigdy dotąd kształty to jedynie niewielki przedsmak tego, co chcemy ci pokazać.

Wiele z nich zamiast podziwu budzi raczej obrzydzenie i nasuwa na myśl pytanie "Czym kierowała się autorka tych paznokci?". Odpowiedzi na próżno szukać, jednak przedstawione w dalszej części zdjęcia powinny być dla niektórych przestrogą przed wykonaniem podobnego manicure. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć najobrzydliwsze wpadki kosmetyczne. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Byli ikonami polskiej telewizji. Ich śmierć była tragiczna, okoliczności przytłaczająco smutne
  2. Jemy je codziennie i z wielką ochotą. 12 najmocniej rakotwórczych produktów spożywczych
  3. Była gwiazdą polskiego Mam Talent, potem filmów dla dorosłych. Dzisiaj nie przypomina siebie
Następna strona