Widok jest obrzydliwy. Przyszła panna młoda pokazała zdjęcie, wszyscy ją teraz upokarzają

Paznokcie hybrydowe
unsplash
Wstecz

1 z 17

Dalej

Najgorszy moment na zrujnowane paznokcie

Paznokcie hybrydowe już od wielu lat ułatwiają życie wszystkim kobietom, dzięki nim można dłużej ciszyć się pięknym manicurem. Porządnie wykonana usługa daje możliwość posiadania zadbanych paznokci przez miesiąc. To właśnie ta informacja sprawia, że panie tak chętnie decydują się na wybór takiego rodzaju manicure. 

Przy okazji wakacji, imprez czy ślubów kobiety umawiają się do salonów piękności, by profesjonalistki wykonały im piękne paznokcie hybrydowe. Dobrą kosmetyczkę dzisiaj jest bardzo ciężko znaleźć, jeśli już jakaś się pojawi, panie natychmiast polecają ją swoim przyjaciółkom czy koleżankom. 

Niestety, zdarza się, że panie muszą szukać swojej zaufanej kosmetyczki, trafiając przy tym na osoby, które dopiero się uczą lub nie mają żadnych predyspozycji do wykonywania takiej usługi. Pewna panna młoda szykując się do swojego wymarzonego śluby, przez przypadek trafiła do kosmetyczki, która zrujnowała jej paznokcie. 

Kobieta opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie przedstawiające jej paznokcie hybrydowe i pierścionek zaręczynowy. Internauci nie zostawili suchej nitki na kosmetyczce, która wykonała ten manicure. 

- W porównaniu z paznokciami, ten pierścionek jest przepiękny.

- Nie mogę skupić wzroku na pierścionku przez te obrzydliwe paznokcie.

- Zastanawiam się jakim cudem dajesz radę odwrócić wzrok od tych paznokci, aby zobaczyć pierścionek - pojawiły się wpisy internautek.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć paznokcie panien młodych.

źródło: wp

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Pies cierpiał z powodu nowotworu, właściciel zrobił dla niego specjalny wózek. Pewnego dnia wydarzyła się nieprawdopodobna rzecz, która zmieniła wszystko
  2. Pies urodził się z ogonem na czole. Jego zdjęcia są powalające
  3. Przez przypadek zaraziła się groźnym wirusem. Jej palec zaczął się zmieniać, uwieczniła to na zdjęciach tylko dla osób o mocnych nerwach  
Następna strona