Zobacz, jakie paznokcie hybrydowe będą najmodniejsze w 2020 roku. Takich wzorów jeszcze nie było, nie oderwiecie oczu

Paznokcie hybrydowe najmodniejsze w 2020
instagram/kolko_manikiurowe/
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Największy trendy w paznokciach hybrydowych na rok 2020

Paznokcie hybrydowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród miłośniczek manicure na całym świecie. Panie do szaleństwa zakochały się w zdobieniach i trwałości, jakie daje im ta metoda. Możliwości w finalnym wykończeniu jest nieskończenie wiele, dzięki czemu każda może znaleźć coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest też wytrzymałość, bowiem utwardzony pod lampą UV lakier hybrydowy potrafi utrzymać się nawet 4 tygodnie, a do zmiany zmuszają panie wcale nie ubytki w lakierze, a jedynie widoczny odrost ich paznokcia. 

Paznokcie hybrydowe są świetnym rozwiązaniem szczególnie dla zabieganych kobiet, które zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić dla cotygodniową zmianę manicure i co gorsza, długie wyczekiwanie aż lakier wyschnie. Przy tej metodzie, całość wykonania zajmuje co najwyżej kilkadziesiąt minut, a dzięki specjalnej lampie pozwala paniom od razu wrócić do zajęć dnia codziennego. 

Co więcej, trendy w hybrydach zmieniają się regularnie co kilka miesięcy, a niekiedy nawet tygodni i trudno jest przewidzieć, czym tym razem zaskoczą miłośniczki manicure. Finalne zdobienie może zależeć nie tylko od pory roku, ale i zbliżającego się święta, dlatego w okresie Bożego Narodzeni internet aż pękał w szwach od propozycji na świąteczne zdobienie. 

Tym razem na tapecie znalazły się największe trendy na cały 2020 rok i trzeba przyznać, że czegoś takiego jeszcze nie było. Bez dwóch zdań każda znajdzie coś dla siebie i to niezależnie od gustów, ale i wieku. Koniecznie sprawdź. 

Kliknij "Następna strona", by poznać największe hybrydowe trendy na 2020 rok. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Kotońska z Goggleboxa przeszła niesamowitą metamorfozę. Kiedyś jej wygląd odstraszał, zmieniła się nie do poznania
  2. Magda Gessler w końcu wyjawiła wszystkie kulisy Kuchennych rewolucji. Widzowie będą rozczarowani
  3. Pamiętasz kultowe polskie dobranocki? Teraz nie robią takich bajek, łezka się w oku kręci

Następna strona