Zastanawiasz się, jakie paznokcie hybrydowe zrobić tym razem? Oto zestawienie najlepszych trendów na jesień 2019, każdy z nich jest wyjątkowy!

Paznokcie hybrydowe
Instagram / Semilac
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Paznokcie hybrydowe zaskarbiły sobie ogromną sympatię kobiet, przede wszystkim ze względu na trwałość i wygodę. Każda pora roku to nowe trendy, inne wzory i kolory. Jeśli zastanawiasz się, jakie paznokcie będą królować tej jesieni, to ułatwimy Ci zadanie i przedstawimy 10 największych hitów.

Paznokcie hybrydowe od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością. Kobiety coraz częściej wybierają właśnie taki typ manicure, przede wszystkim ze względu na jego praktyczność. Największym atutem, który przekonuje do siebie większość pań, jest dużo większa trwałość niż w przypadku klasycznego pomalowania paznokci zwykłym lakierem.

Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe trzymają się nawet do kilku tygodni, pozostając wciąż w idealnym stanie. Hybryda wygląda jak zwykły lakier, ale jej właściwości bardziej przypominają żel. Ma płynną konsystencję, ale sama nie zastyga na paznokciu. Taki lakier hybrydowy należy utrwalić jeszcze pod specjalną lampą. Coraz więcej kobiet jednak posiada wymagany do tego sprzęt w swoim domu i wykonuje taką stylizację w swoim domowym zaciszu. Zabieg ten nie jest trudny do wykonania, a dzięki tak ogromnym zasobom Internetu możemy szybko dowiedzieć się, jak prawidłowo go wykonać.

Przed każdą stylizacją paznokci kobiety zastanawiają się, na jaki kolor czy wzór zdecydować się tym razem. Jako że zastała nas jesień, warto rozejrzeć się, co jest modne w tym sezonie. Jesienią manicure staje się zdecydowanie bardziej stonowany niż w sezonie wiosenno-letnim. Tym razem, obok ciemnych kolorów zieleni, burgundu czy brązów, pojawi się także french, złoto, geometryczne wzory, a także kobiecy nude. Nie ulega jednak wątpliwości, że to prostota i minimalizm królować będzie wśród trendów paznokciowych na jesień 2019.

Przygotowaliśmy zestawienie 10 najciekawszych stylizacji jesiennych paznokci, które mogą zainspirować do przyszłego manicure. Każde są piękne, aż trudno będzie się zdecydować.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwszą propozycję.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Masz kota? Nigdy nie dawaj mu 11 popularnych produktów, możesz go nawet zabić! Dwa ostatnie są szczególnie groźne dla pupili
2. Agata Duda ma niebywałe wyczucie stylu, a w kilku kreacjach wygląda wręcz nieziemsko. 9 stylizacji to prawdziwa uczta dla zmysłów
3. Znaki zodiaku z ukrytymi i niesamowitymi talentami. Kariera stoi przed nimi otworem
 

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu