Paznokcie hybrydowe gwiazd. Na jakie kolory postawiły gwiazdy?

Paznokcie hybrydowe
Instagram / DEYNN
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Paznokcie hybrydowe zgromadziły sobie sporą rzeszę zwolenniczek, które nie wyobrażają sobie, jak mogłyby przestać je robić. Wizyta u kosmetyczki zawsze wiążę się z dylematem, na jaki kolor czy wzór zdecydować się tym razem. W Internecie można znaleźć wiele inspiracji, które mogą pomóc nam podjąć decyzję i wcale nie trzeba daleko szukać. Wystarczy przejrzeć Instagramy gwiazd, które chętnie dzielą się swoimi stylizacjami z obserwatorami. Zebraliśmy kilka najładniejszych, które świetnie sprawdzą się na nadchodzące lato.

Paznokcie hybrydowe zaskarbiły sobie wiele zwolenniczek ze względu na to, jaki komfort w życiu codziennym nam zapewniają. Lakier nie odpryskuje podczas wykonywania domowych czynności, więc nie jesteśmy ograniczone przy wypełnianiu różnych obowiązków. Ponadto taki manicure utrzymuje się nawet do 3-4 tygodni, a my przez ten cały czas mamy spokój z nieustannym poprawianiem czy domalowywaniem zwykłego lakieru.

Wśród gwiazd moda na paznokcie hybrydowe króluje od wielu, wielu lat. Celebrytki będące aktywne na portalach społecznościowych chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami stylizacjami paznokci, na które się zdecydowały. Ponieważ wszystkie znane panie na bieżąco śledzą modowe trendy, mamy pewność, że ich manicure jest zawsze na czasie. Dla wielu mogą stanowić inspiracje przed wizytą w salonie kosmetycznym. Niektóre lubią klasyczne wzory czy kolory, inne decydują się na totalne szaleństwo.

Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy 10 stylizacji paznokci gwiazd, które na tegoroczne lato będą idealne.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona