Kobiety zobaczyły swoje dłonie i niemal zaczęły płakać. Oto 12 zdjęć paznokci hybrydowych jak z koszmaru

Paznokcie hybrydowe
.
Wstecz

1 z 14

Dalej

Paznokcie hybrydowe to jedna z najpopularniejszych metod pielęgnacji dłoni. Wiele kobiet decyduje się na tego rodzaju zabieg, ponieważ dzięki niemu dłonie wyglądają schludnie i estetycznie. Ponadto jest to niesamowita wygoda oraz komfort przy codziennym funkcjonowaniu. Niektóre z pań jednak zdecydowanie nie wyszły zadowolone z salonu kosmetycznego, a to, co zobaczyły na swoich paznokciach sprawiło, że miały ochotę krzyczeć z przerażenia.

Paznokcie hybrydowe skradły serca milionów kobiet na całym świecie. Dobrze wykonany manicure jest w stanie utrzymać się na paznokciach od trzech do czterech tygodni, dzięki czemu panie nie muszą martwić się odpryskującym lakierem czy tym, że po każdym wykonaniu prostych domowych czynności będą musiały poprawiać swoją stylizację.

Manicure francuski od lat ma swoje wierne fanki, które nie wyobrażają sobie, by ich paznokcie wyglądały inaczej. Jest to jedna z najbardziej klasycznych opcji, która sprawi, że paznokcie będą wyglądały schludnie i estetycznie. Charakterystyczne białe wykończenie jest symbolem elegancji. Warunkiem jednak jest poprawne wykonanie stylizacji, a z tym najwyraźniej bywają problemy. Takie paznokcie hybrydowe wyglądają na jedną z najłatwiejszych metod, jednak diabeł tkwi w szczegółach. Francuski manicure składa się głównie z detali, do których należy przyłożyć ogrom pracy, ponieważ w innym wypadku nasze paznokcie będą wyglądały, jak te, które dzisiaj Wam przedstawimy.

Panie, których paznokcie zaprezentujemy, z pewnością żałowały swojej wizyty u kosmetyczki. Na ich widok może się dosłownie zrobić niedobrze. Po wyjściu z salonu nadawały się od razu do ściągnięcia, bo chyba nikt nie chodziłby z czymś tak obleśnym. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 12 najgorszych stylizacji.

Kliknij "Następna Strona" i zobacz pierwsze paznokcie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wygląda jak obleśna miniaturowa ziemianka, ale jej środek zapiera dech. Mężczyzna mieszka tam już kilkadziesiąt lat, wnętrza powalają
2. Ziemia jest w znacznie gorszym stanie, niż wiecie. 21 przerażających zdjęć, które są tego dowodem
3. Rodzice byli zdruzgotani, jak ich córka urodziła się bez rąk. Ale zdjęcia jej obecnego życia są niebywałe, każdy powinien je obejrzeć
 

Następna strona