Nowa, przedziwna moda w internecie. Kobiety malują psom pazurki, żeby pasowały do ich manicure'u, piorunujące zdjęcia

Paznokcie hybrydowe
Instagram
Wstecz

1 z 10

Dalej

Paznokcie hybrydowe od lat cieszą się ogromną popularnością. Kobiety wprost oszalały na ich punkcie, nikt nie spodziewał się jednak, że szaleństwo osiągnie aż taki poziom. Niektóre panie zdecydowały się na wykonanie takiego zabiegu również swoim zwierzętom, co wywołało niemałe oburzenie wśród internautów. Jest to przedziwna moda, której lepiej nie praktykować. Zdjęcia są zdumiewające.

Paznokcie hybrydowe to idealnie rozwiązanie dla kobiet, które nie tylko chcą ładnie wyglądać, ale i bezproblemowo wykonywać domowe obowiązki. Zwykły lakier niestety często odpryskuje i rzadko zdarza się, żeby przetrwał próbę pogodzenia go z wykonywaniem codziennych czynności. Dzięki trwałości takiego zabiegu panie mają spokój z zamartwianiem się o swoje paznokcie na jakieś 3, a nawet 4 tygodnie.

Większość z was na pewno nigdy nie słyszała o czymś takim jak pawdicure. Jest to połączenie słów "paw", czyli łapa, oraz "pedicure", czyli oznacza nic innego, jak psi pedicure. Coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje takie usługi dla czworonogów. To jednak nie wszystko. Podążając za modą, właścicielki psów decydują się na identyczny pedicure u siebie i u swoich pupilów. Według nich ma to na celu podkreślenie wyjątkowej więzi, jaka ich łączy.

W sieci roi się od komentarzy. Dla jednych to urocze, inni z kolei z niedowierzaniem patrzą na to zjawisko. Według wielu to zwykła głupota. Ile ludzi, tyle opinii. Mimo wszystko trzeba jednak przyznać, że te zdjęcia są szokujące.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Które pióro zwróciło Twoją uwagę jako pierwsze? To dużo mówi o Twoim charakterze, tylko nieliczni wybierają nr 5
2. Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku niesie same niespodzianki. Zobacz, czy Nowy Rok zaczniesz jak bohater romansu
3. Chłopak stworzył listę 5 ubrań, które musi nosić jego dziewczyna, inaczej ją zostawi. Internautki są oburzone
4. Najmniejszy kot na świecie może się schować pod liściem. Oczy wychodzą z orbit, jest maleńki, a do tego wyjątkowo słodki
 

Następna strona