Co zrobić, aby mieć piękne paznokcie? Nie musisz wydawać fortuny na hybrydy, są lepsze sposoby!

Paznokcie hybrydowe
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Paznokcie hybrydowe weszły szturmem do Polski już dobrych kilka lat temu. I choć od tamtej pory zmieniła się zarówno dostępność produktów do tego typu manicure, jak i koszta takiego zabiegu, to wiele osób wciąż zalicza wizytę u manicurzystki jako pewnego rodzaju luksus. Co zrobić, jeśli nie chcemy wydawać dużej ilości pieniędzy, jednak zależy nam na tym, aby nasze paznokcie wyglądały zawsze schludnie i estetycznie? Jest co najmniej kilka sposobów, a każdy z nich kosztuje grosze.

Paznokcie hybrydowe w profesjonalnym salonie kosztują obecnie od 40 do 80 złotych. Rozbieżność jest duża, jednak na cenę tę składa się nie tylko renoma gabinetu, który wybierzemy, ale również jakość produktów, doświadczenie stylistki, koszta sterylizacji, narzędzi czy też jednorazowych pilniczków oraz polerek. Przy hybrydzie robionej w domu i na własny użytek część kosztów nam odpada, jednak wówczas musimy wyposażyć się w niezbędne do tego akcesoria, takie jak lampa, specjalne lakiery, top, bazę, polerkę, primer, aceton, a w najlepszym przypadku frezarkę. Co prawda da się złożyć taki zestaw za małe pieniądze, jednak wówczas nie ma co liczyć na efekt jak z salonu. Aby uzyskać długotrwały efekt, trzeba zainwestować w porządny sprzęt.

Czy jesteśmy zatem skazani na ultimatum? Duże wydatki, albo brzydkie paznokcie? Absolutnie nie! W niniejszym artykule przedstawiamy kilka sposobów na piękne paznokcie, które nie zrujnują naszego budżetu. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, jak proste i przyjemne może to być. Część z tych rzeczy z całą pewnością znajdziesz we własnym domu.

Kliknij "następna strona", aby poznać przepis na ładne paznokcie wykonane niedużym kosztem. 

 

ZOBACZ TAKŻE:

1. 10 najgorszych rzeczy, jakie panny młode usłyszały na swoich weselach. Jak można coś takiego powiedzieć?!
2. Wydała fortunę na ubrania i biżuterię dla swojego "syna" wilkołaka. Zdjęcia podbijają sieć, ale powód jej zachowania rozdziera serce
3. 19 oznak świadczących o tym, że w Twoim organizmie zalęgły się pasożyty. Zobacz, jak się ich pozbyć
 

Następna strona