Kształt paznokci ujawnia o Tobie całą prawdę. Zdziwisz się, jakie Twoje sekrety można z nich wyczytać

Paznokcie
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Paznokcie mogą zdradzić nawet najmroczniejsze sekrety na twój temat. Może to brzmieć nieco dziwnie i szalenie, ale to prawda. Większość z nich naprawdę się sprawdza. Okazuje się, że ich kształt może powiedzieć dosłownie wszystko. Sprawdź, co mówią o tobie paznokcie, możesz być w szoku.

Paznokcie są wizytówką człowieka. To, jak wyglądają twoje donie, świadczy o tym, jaką jesteś osobą i rzutuje na to, jak odbierają cię inni. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, czy są zadbane. Istnieje mnóstwo teorii na temat czynników, które zdradzają sekrety osobowości. Mówi się, że kształt nosa, kolor oczu, a nawet długość włosów potrafią wiele powiedzieć o charakterze danej osoby.

Udowodniono, że paznokcie również mają ogromny wpływ na to, jaką osobą jesteś. Jednych cechuje ogromna siła i charakter, drudzy z kolei nie lubią się wyróżniać i raczej stronią od bycia w centrum uwagi. Na te wszystkie cechy, które składają się na twoją osobowość, mają wpływ także właśnie paznokcie. Mogłoby się wydawać, że mają one niewiele wspólnego z charakterem, jednak można się nieźle zdziwić, jak wiele potrafią powiedzieć o człowieku. Razem z redakcją przedstawiamy 7 kształtów paznokci, które wiele zdradzają o ich posiadaczu. Sprawdź, co mówią o tobie twoje dłonie.

Kliknij Następna Strona i sprawdź.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Kiedy dokładnie przyszedłeś na świat? Dzień urodzenia mówi o tobie więcej, niż jakikolwiek horoskop czy znaki zodiaku
2. Adoptowała ze schroniska maltretowanego pitbulla. Po 2 tygodniach przecierali oczy na jej widok, zdjęcia w sieci
3. W momencie śmierci Paula Walkera jego jedyna córka miała 15 lat. Wyrosła na zjawiskowo piękną dziewczynę, jej zdjęcia oszałamiają
4. Stolarz przerobił stary samochód dostawczy na dom. Zdjęcia wnętrza zapierają dech w piersiach
 

Następna strona