12 zdjęć paznokci, które biją wszelkie rekordy obrzydlistwa. 6 zdjęcie jest najgorsze, co za ohyda

Paznokcie
.
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Paznokcie zdecydowanie są wizytówką człowieka, nieważne czy mowa o tych u stóp, czy u rąk. Niewątpliwie jednak niektóre panie przesadziły z ekstremalnymi stylizacjami, na których widok, można krzyknąć z przerażenia. Czasami słyszy się historie tak okropne, że włosy stają dęba, a paznokcie zakręcają się z przerażenia. Chociaż to drugie nie brzmi zbyt realnie, to w naszej galerii udowodnimy Wam, że rzeczywiście taka sytuacja może mieć miejsce.

Paznokcie robione przez kosmetyczkę to bez wątpienia zabieg, któremu z chęcią poddaje się większość kobiet. Dzięki takim usługom dłonie i stopy prezentują się niesamowicie. Odpowiednio wypielęgnowana wcześniej skóra sprawia, że wygląda na niezwykle zadbaną i gładką, a kolor na paznokciach dodaje jej jeszcze uroku. Kobiety szczególnie często wykonują pedicure w okresie wiosenno-letnim. Nasze stopy są wtedy odkryte, dlatego też dbają one o to by, dobrze prezentowały się we wszystkich sandałkach czy klapkach.

Ciężko wyobrazić sobie, jak funkcjonują na co dzień kobiety, które postawiły na oryginalność, a skutkiem tego były paznokcie, przez które musiały kupować buty większe nawet o kilka rozmiarów. Widząc te zdjęcia, będziecie przecierać oczy ze zdumienia, ale możliwe, że po tym już nic dla Was nie będzie zaskoczeniem.

Niektóre panie zdecydowały się na duże szaleństwo, które dla wielu było zaskoczeniem. Aż trudno sobie wyobrazić, jak można z czymś takim chodzić. Wiele osób ten widok może przyprawiać o mdłości, zdecydowanie nie jest to coś, co zniesie każdy. Nie wszyscy odważyliby się na taką stylizację. Przedstawiamy te najbardziej obrzydliwe, ciekawe czy uda Wam się dotrzeć do końca galerii.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć pierwsze z nich.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Boczek z Kiepskich strasznie schudł przez paskudną chorobę. Metamorfozy, które wbijają w fotel
2. 20 najdziwaczniejszych sukien ślubnych, jakie kiedykolwiek stworzono. Są po prostu koszmarne, 14 to za dużo nawet dla nas
3. Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd, te dramaty rozrywają serce

Następna strona