Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

panna młoda
sophiecachia_ Instagram.com
Wstecz

1 z 7

Dalej

1.

Panna młoda, wchodząc do kościoła wprawiła w osłupienie chyba wszystkich. Szczególnie starsze osoby mogły być zniesmaczone tym widokiem. Decyzja podjęta przez kobietę na pewno nie uzyskała ich aprobaty, ale trzeba przyznać, że ta panna młoda charakteryzuje się ogromną odwagą i pewnością siebie. Mało kto zdecydowałby się na taki wybór.

Internet obiegły zdjęcia australijskiej blogerki, która chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie. Profil Sophie Cachii obserwuje już ponad 250 tys. ludzi na całym świecie i w zyskaniu międzynarodowej sławy pomogła jej kreacja ślubna wybrana na ten wyjątkowy dzień. Niewiele kobiet odważyłoby się na stanięcie na ślubnym ołtarzu ubranych w ten sposób. 

Wokół ceremonii zaślubin narosło wiele przesądów i zarówno panny młode jak i przyszli mężowie starają się przestrzegać utartych zasad licząc, że zapewni im to długie i szczęśliwe życie u boku ukochanej osoby. Sophie postanowiła przeciwstawić się przesądom i udowodniła, że to miłość gwarantuje udany związek. Sprawdźcie czym zszokowała panna młoda.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej na temat historii tej panny młodej

Zobacz także: 

  1. Nikt się nie spodziewał. Na oczach wszystkich dyrektorka wyjawiła tajemnicę 77-letniej woźnej, starsza kobieta wybuchnęła płaczem
  2. Mąż zginął tragicznie. Kiedy żona przeglądała po jego śmierci laptopa, znalazła wiadomość do siebie; przeczytała i padła z wrażenia
  3. Fenomenalny trik na uspokojenie psa podczas burzy. Każdy właściciel powinien go poznać
  4. Panna młoda zobaczyła liścik dołączony do prezentu od koleżanki męża i pobladła. Treść zwala z nóg

Źródło: Webniusy

Następna strona