Pannę młodą nagle ktoś pociągnął za welon. Gdy zobaczyła sprawcę, zareagowała w niespodziewany sposób

Panna młoda została zaskoczona
globo.com Arquivo Pessoal Felipe Paludetto
Wstecz

1 z 7

Dalej

Panna młoda przeżyła prawdziwy szok

Marilia i Matheus Pieroni z brazylijskiego Sao Paulo tego dnia świętowali jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu. Zakochani, po latach związku, stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość była starannie zaplanowana i dopięta w każdym calu. Panna młoda prezentowała się przepięknie i obdzielała gości weselnych niesamowitym szczęściem. Młodzi nie mogli doczekać się momentu, w którym powiedzą sobie sakramentalne "tak".

Gdy zagrały pierwsze takty weselnego marszu, zakochani ruszyli w stronę ołtarza. Wszystko prezentowało się perfekcyjnie i szło tak, jak sobie zaplanowali. W kościele zgromadzili się ich najbliżsi przyjaciele i rodzina, kościół tonął we kwiatach i złotym blasku świec, a Matheus nie mógł napatrzeć się na kobietę swojego życia, która w sukni ślubnej prezentowała się jeszcze bardziej zachwycająco niż zwykle.

Po chwili marszu czerwonym dywanem przyszli nowożeńcy stanęli przy ołtarzu i spojrzeli sobie w oczy. Ceremonia zaślubin miała zacząć się kilka sekund później. Narzeczonym towarzyszyła niesamowita radość. Stres i trema zdążyły już odejść na dobre. W tym momencie liczyło się tylko to, co było przed nimi. Fotograf obecny na przyjęciu nie szczędził atrakcyjnych ujęć. Zapowiadało się na to, że profesjonalne fotografie będą najpiękniejszą pamiątką z dnia ślubu. Stało się jednak inaczej. Ceremonia została zakłócona przez niespodziewanego gościa. Panna młoda nie kryła zaskoczenia.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co stało się na ślubie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł na plażę w Gdańsku i zamarł. Porażające sceny, zdjęcia ujawniają przykrą prawdę
  2. Rodzice nie wiedzieli, że zrobione zdjęcie z córką było ich ostatnim. 16-latka kilka dni później już nie żyła
  3. Polski polityk złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, rozbił auto żony. Wstrząsające zdjęcia z miejsca wypadku
  4. Fenomenalny domowy trik na porysowane okulary. W kilka sekund będą jak nowe

Źródło: Podaj.to

Następna strona