Osobisty dramat gwiazdy Klanu rozrywa serce. Możecie się popłakać

klan
Kadr z serialu "Klan"
Wstecz

1 z 9

Dalej

Klan jest najdłuższym tasiemcem polskiej telewizji. Serial od 1997 roku nadawany jest na antenie TVP i nieprzerwanie wciąga widzów w swoją historię. Proste dialogi, nieskomplikowane postaci i jasna fabuła, sprawiają, że “Klan” ma stałą rzeszę fanów. Jedną z gwiazd telenoweli dotknęły dramatyczne wydarzenia. Przedstawiamy historię jednego z bohaterów serialu “Klan”.

"Klan" to najdłuższy serial polskiej produkcji względem liczby odcinków. Telenowela otrzymała miano “polskiej mody na sukces”, ze względu na długotrwałą emisję i zawiłe korelacje między bohaterami. Postaci w serialu przeżywają różne tragedie i wydarzenia, które mają jakieś wartości moralne i swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dzięki łatwej do utożsamienia się fabule i prostym, nieskomplikowanym postaciom, widzowie chętnie oglądali i wciągali się w historię serialu, dzięki czemu bił on rekordy popularności.

Klan świętował jakiś czas temu swój jubileusz i wyemitowano 3000 odcinek opery mydlanej. Już pierwszy odcinek przyniósł serialowi popularność i oglądalność na poziomie 4 milionów widzów przed telewizorami. Przez te wszystkie lata trwania sagi zagrało w niej prawie 3000 aktorów, którzy wraz z ekipą spędzili 80 tysięcy godzin. Jeden odcinek "Klanu", kręcony jest przez około 2 dni, w co zaliczają się również czynności związane z montażem i udźwiękowieniem. Ciekawostką jest, że w telenoweli wystąpiła nie tylko rzesza gwiazd, ale i wiele egzotycznych zwierząt. Były to m.in. wielbłąd, tarantula, pająk, świerszcze i niezliczona ilość zwierzaków domowych. Wszystkie osoby, które biorą udział w produkcji, tworzą swoistą rodzinę i spędzają na planie ogromną ilość czasu.

Aktorami, którzy zasłynęli z gry w “Klanie”, są Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Izabela Trojanowska i Tomasz Stockinger. Ten ostatni jest wyjątkowo kontrowersyjną postacią. Aktor często zaskakiwał swoimi romansami i często było wokół niego głośno. Tomasz Stockinger jest wielbicielem kobiet i nie kryje się z tym. Mimo że nie mógł się od nich odgonić, jego życie towarzyskie często sprawiało mu kłopoty. Kochał inną kobietę, gdy był ze swoją żoną. Oto historia, która może wycisnąć łzy z oczu.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona