Koszmarne wyniki operacji plastycznych. Wyglądają okropnie, trudno na nie spojrzeć

Operacja, nieudane efekty
.
Wstecz

1 z 12

Dalej

Najbardziej nieudane efekty operacji plastycznych

Operacja zazwyczaj ma za zadanie ratować zdrowie lub też życie pacjenta, jednak już od kilku lat coraz popularniejsze stają się "operacje na życzenie", czyli nic innego, jak dobrowolne decydowanie się na zabiegi w celu poprawienia swojego wyglądu. Choć wciąż pozostaje szerokie grono osób, wśród których temat ten budzi wielkie kontrowersje, grono tych, którzy nie tylko akceptują medycynę estetyczną, ale i sami chętnie z niej korzystają, nieustannie się powiększa. 

Operacja plastyczna często jest formą pomocy w drodze do samoakceptacji. Dzięki zabiegom z dziedziny medycyny estetycznej wiele osób może uporać się z kompleksem całkowicie się go pozbywając. Nie brakuje jednak przypadków, w których osoby, najczęściej kobiety, chcą jedynie poprawić niektóre części swojego ciała, by prezentować się jeszcze lepiej. 

Najczęściej wybór pada na biust, uszy, policzki czy usta. Jedne części są korygowane, kolejne wypełniane, a jeszcze inne wręcz powstają od nowa. Ci, którzy choć raz zdecydowali się na magię operacji plastycznych, podtrzymują, że działa to uzależniająco, dlatego szybko decydują się na kolejne i kolejne. Choć niektórzy wciąż zachowują dobry smak, inni zwyczajnie tracą głowę, a jeszcze szybciej tracą naturalny i zdrowy wygląd. Późniejszy efekt zabiegów medycyny estetycznej potrafi niekiedy odbierać mowę i sprawia, że trudno jest pozostawić go bez komentarza.

Za bardzo naciągnięte policzki, usta wypełniające niemal całą twarz i wiele innych - nieudane operacje plastyczne powinny być przestrogą dla tych, którzy właśnie zachodzą w głowę, czy powinni zdecydować się na kolejny zabieg. Dla zainteresowanych przedstawiamy 10 nieudanych efektów operacji. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć najbardziej nieudane efekty medycyny estetycznej. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazdy "Kiepskich" nie żyją, odeszły nagle. Bawili nas do łez
  2. Nieziemskie 12 potraw wigilijnych wg Gessler. Są wyjątkowo proste, a pyszne jak żadne inne
  3. Szybki przepis na świąteczny piernik bez pieczenia. Oszczędzisz czas i pieniądze, a smak oczaruje gości
     
Następna strona