Oliwia Bieniuk nie ma łatwego życia. Odkryto wszystkie jej sekrety

Oliwia Bieniuk
Instagram.com/@oliwia18bieniuk
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej 4 lata temu Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nastolatka staję się coraz bardziej popularna. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 83 tysiące osób. Dziewczyna błyskawicznie podbiła serca Polaków. Dzięki dużej aktywności w mediach społecznościowych stała się osobą zauważalną w świecie modelingu.

Córka aktorki i piłkarza stała się internetową pięknością, odkąd zaczęła publikować swoje zdjęcia na Instagramie. Zyskała grono wiernych fanów, którzy starają się śledzić jej życie na każdym kroku.

16-latka nie miała łatwego życia. Po śmierci swojej matki z pewnością borykała się z problemami. W tamtym okresie wsparcie znalazła w swoim ojcu, chłopaku oraz pomocnej babci.

Największym do tej pory wydarzeniem w jej karierze była prawdopodobnie sesja dla polskiej sieci odzieżowej Reserved. Mimo że aktualnie musi skupić się na nauce w szkole, otworzyło to przed nią drzwi do przyszłej kariery jako modelka.

Dowiedzieliśmy się, że bardzo chciałaby rozpocząć naukę w tym samym liceum, co jej matka. Oliwia podzieliła się ze światem swoim m.in. wzrostem, drugim imieniem, ulubionym jedzeniem czy chociażby najlepszym serialem. Poznaliśmy także imię jej ukochanego chłopaka.

Następna strona