Oliwia Bieniuk nie ma łatwego życia. Odkryto wszystkie jej sekrety

Autor Patryk Stachera - 31 Października 2018

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej 4 lata temu Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Nastolatka staję się coraz bardziej popularna. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 83 tysiące osób. Dziewczyna błyskawicznie podbiła serca Polaków. Dzięki dużej aktywności w mediach społecznościowych stała się osobą zauważalną w świecie modelingu.

Córka aktorki i piłkarza stała się internetową pięknością, odkąd zaczęła publikować swoje zdjęcia na Instagramie. Zyskała grono wiernych fanów, którzy starają się śledzić jej życie na każdym kroku.

16-latka nie miała łatwego życia. Po śmierci swojej matki z pewnością borykała się z problemami. W tamtym okresie wsparcie znalazła w swoim ojcu, chłopaku oraz pomocnej babci.

Największym do tej pory wydarzeniem w jej karierze była prawdopodobnie sesja dla polskiej sieci odzieżowej Reserved. Mimo że aktualnie musi skupić się na nauce w szkole, otworzyło to przed nią drzwi do przyszłej kariery jako modelka.

Dowiedzieliśmy się, że bardzo chciałaby rozpocząć naukę w tym samym liceum, co jej matka. Oliwia podzieliła się ze światem swoim m.in. wzrostem, drugim imieniem, ulubionym jedzeniem czy chociażby najlepszym serialem. Poznaliśmy także imię jej ukochanego chłopaka.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News