Oliwia Bieniuk elektryzuje internautów! Jej zdjęcia wywołały lawinę komentarzy

Córka Przybylskiej
Instagram.com/oliwia.bieniuk
Wstecz

1 z 13

Dalej

Oliwia Bieniuk jest niezwykle popularna na Instagramie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest obserwowana przez ponad 85 tys. osób. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcia, które zszokowały internautów. Oto te najbardziej ujmujące.

Oliwia Bieniuk wywołuje zainteresowanie wśród młodych Polaków, głównie ze względu na popularnych rodziców. Anna Przybylska, jej mama, była uważana za jedną z najpiękniejszych Polek. Choć aktorka przegrała walkę z ciężką i długotrwałą chorobą, nadal pozostaje w naszej pamięci. Za życia była niezwykle aktywna i lubiana. Miała ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Uwielbiana przez media Przybylska cechowała się charyzmą, wybitnymi zdolnościami i twardym charakterem. Jej fani nadal nie mogą się pogodzić z jej śmiercią.

Oliwia Bieniuk łudząco przypomina swoją matkę. Może to właśnie z tego względu jej osoba i zdjęcia wrzucane na Instagram budzą tyle kontrowersji? Jeszcze niedawno była dzieckiem pod ścisłą opieką swoich rodziców. Dziś jest już młodą kobietą, która powoli wchodzi w dorosłe życie. W tym roku kończy 17 lat. Jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie i systematycznie publikuje zdjęcia. Niektóre pochodzą z wycieczek i wypadów, inne z uroczystości, kilka znalazło się tam przypadkowo. Po fotografiach możemy wywnioskować, że córka Przybylskiej lubi się malować i dbać o wygląd. Ponadto podąża za trendami modowymi i przepada za wrzucaniem swoich zdjęć selfie. Jej ojciec, Jarosław Bieniuk podczas jednego z wywiadów z Karoliną Motylewską, nie wykluczył, że córka pójdzie tą samą drogą co jej mama. Na razie uważa jednak, że to media się nią interesują, a nie na odwrót. Warto wspomnieć, że Jarosław Bieniuk jest piłkarzem występującym na pozycji obrońcy i byłym Reprezentantem Polski. Jakiś czas temu wystąpił z rodziną w reklamie słynnej sieci komórkowej. Jego życiową partnerką była Anna Przybylska, z którą ma troje dzieci. Był jej wierny i oddany do końca jej dni.

Jakiś czas temu zdjęcia córki Przybylskiej pojawiły się na Instagramie. Wywołały poruszenie wśród licznych użytkowników serwisu. Oto fotografie, które odbiły się szerokim echem w sieci.

Następna strona